Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportPierwsza wygrana w nowym roku. SPS zwyciężył w trzech setach

Pierwsza wygrana w nowym roku. SPS zwyciężył w trzech setach

Bez problemu, w trzech setach, siatkarze SPS Konspol Słupca pokonali u siebie outsidera rozgrywek - SMS Police. Był to pierwszy mecz słupczan w nowym roku.

Na rozgrzewkę po świąteczno-noworocznej przerwie SPS Konspol Słupca podejmował ligowego outsidera, który w tym sezonie punktów jeszcze nie zdobył - SMS Police. Zgodnie z oczekiwaniami słupczanie triumfowali 3:0.

Z najlepszej strony gospodarze pokazali się w pierwszej części starcia, pozwalając rywalom ugrać zaledwie szesnaście punktów. W drugim secie SPS Konspol triumfował 25:21. Dzieła zespół Marka Jankowiaka dokończył w trzecim secie, zwyciężając 25:18.

Dzięki wygranej SPS Konspol wciąż zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy pierwszej z dorobkiem 20 punktów. Kolejny mecz już w sobotę. Słupczanie zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Grudziądz.

SPS Konspol Slupca - SMS Police 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)