Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20979) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

,,Kopernik" w finałach Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie!

Dodano: 15.01.2020 11:08
Źródło: LM.pl

Reprezentacja Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie awansowała do finałów Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie. Konińskim e-sportowcom bardzo dobrze idzie też w E-sportowej Lidze Miast.

Zakończyła się rywalizacja eliminacyjna Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie. W połowie grudnia w Oławie triumfowała reprezentacja Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie. Dzięki tej wygranej koninianie, podobnie jak dziewięć innych szkół z całej Polski, uzyskali awans do finałów mistrzostw. Powalczą w nich z reprezentacjami Sztumu, Malborka, Bochni, Mszany Dolnej, Wadowic, Gorzowa Wlkp., Wołowa, Siemianowic Śląskich i Kalisza.

Koninianie rywalizują również w E-sportowej Lidze Miast. Na początku stycznia Konin wygrał z Wieluniem 16:1 i wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli premiowane awansem do półfinałów. Najbliższy mecz 18 stycznia. Uczniowie ZS im. M. Kopernika w Koninie zmierzą się z zawodnikami z Ostrzeszowa.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.