Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20986) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Grand Prix Koła 2020. Cztery biegi od marca do maja. Trwają zapisy

Dodano: 20.01.2020 11:57
Źródło: LM.pl

Czwarty raz w Kole zorganizowany zostanie cykl biegów w ramach Grand Prix Koła. Pierwsza impreza zaplanowana jest na marzec, a ostatnia - w maju.

Formuła Grand Prix Koła pozostaje taka sama, jak w poprzednich latach. Pierwszy Bieg o Puchar Dyrektora Firmy Geberit odbędzie się 21 marca. Będzie to start na pięć kilometrów. na 4 kwietnia zaplanowany jest Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Zawodnicy będą mieli do pokonania tym razem dziesięć kilometrów. 

Trzecim biegiem z cyklu będzie Bieg o Puchar Malinowej Mamby. Liczyć będzie dziesięć kilometrów - dwa okrążenia po pięć kilometrów i odbędzie się 18 kwietnia. Finał zaplanowany jest na 16 maja. Będzie to Bieg Nocny o Puchar Prezesa Firmy Andre na dystansie pięciu kilometrów.

Ruszyły już zapisy do wszystkich czterech biegów. Zgłaszać można się poprzez stronę www.mosir.kolo.pl (zakładka Grand Prix Koła 2020) lub bezpośrednio pod tym linkiem

  • Grand Prix Koła 2020. Cztery biegi od marca do maja. Trwają zapisy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Grand Prix Koła 2020,   zapisy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.