Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21245) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (1)Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)

I Plebiscyt Wielkopolskiego ZPN. O głosy walczy P. Skibiszewski

Dodano: 21.01.2020 10:52
Źródło: LM.pl

Ruszył I Plebiscyt Wielkopolskiego ZPN. O głosy w kat. Najlepszy Zawodnik Roku 2019 walczy piłkarz Zjednoczonych Rychwał i KKF Konin - Przemysław Skibiszewski.

W tym roku, po raz pierwszy w historii, Wielkopolski ZPN organizuje plebiscyt, w którym brać mogą przedstawiciele piłkarskiego środowiska z naszego województwa. W poniedziałek WZPN ogłosił pierwszą kategorię, którą jest Najlepszy Zawodnik Roku 2019. O głosy walczy m.in. zawodnik Zjednoczonych Rychwał i KKF Konin Przemysław Skibiszewski. 

Przemysław Skibiszewski to jeden z czołowych strzelców regionu konińskiego. W rundzie jesiennej V ligi zanotował piętnaście bramek (drugie miejsce razem z Patrykiem Grabowieckim z Wilków Wilczyn). Zimą gra natomiast na hali w barwach KKF Automobile Torino Konin. W II lidze futsalu również zanotował już piętnaście bramek.

W plebiscycie WZPN rywalizuje z czwórką innych zawodników - Krystianem Benuszakiem (LKS Gołuchów), Alainem Ngamajama (Stella Luboń), Adrianem Niedźwieckim (Futsal Leszno) i Maurycym Niemczykiem (Tarnovia). 

Głosować na Przemysława Skibiszewskiego można na dwa sposoby. Po pierwsze - wysyłając smsy o treści WZPN1.5 na nr 71700 (koszt 1,23 zł z VAT) lub lubiąc post ze zdjęciem Przemysława Skibiszewskiego na fanpage'u WZPN na FB (wymagane jest również polubienie samego fanpage'a).

Głosowanie trwa do 9 lutego. Zwycięzca ogłoszony zostanie 14 lutego podczas 62. Wielkiego Balu Sportowca. 

  • I Plebiscyt Wielkopolskiego ZPN. O głosy walczy P. Skibiszewski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.