Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21240) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (1)Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)

Dwa liczenia i porażka. Goiński odpadł z turnieju Strandżata

Dodano: 21.01.2020 20:24
Źródło: LM.pl

Już w pierwszej walce podczas turnieju Strandżata w Bułgarii przegrał pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. Koninianin dwukrotnie był liczony i ostatecznie przegrał na punkty z Brazylijczykiem Kenem Machado.

Losowanie turnieju Strandżata nie było dla Mateusza Goińskiego łaskawe. W pierwszej rundzie trafił bowiem na Keno Machadę. Mający doświadczenie w boksie zawodowym Brazylijczyk (rekord: 13-6-0) mierzy bowiem aż 190 cm i zdecydowanie przewyższał warunkami fizycznymi konińskiego pięściarza.

Pierwsza runda zaczęła się spokojnie, od wzajemnego badania się zawodników. Goiński próbował atakować rywala, ale w pewnym momencie nadział się na kontrę lewym prostym. Sędzia wyliczył pięściarza Zagłębia, co oznaczało tylko, że koninianin stoi przed jeszcze większym wyzwaniem.

W drugiej rundzie Goiński więc zaatakował, a i Machado, widząc swoją przewagę, zaczął walczyć odważniej. Koninianin szukał tradycyjnie ciosów na korpus, a Brazylijczyk - kontrataków podobnych do tego z pierwszej rundy. Znalazł go w rundzie trzeciej. Po kolejnym ataku Goiński opadł z sił i opuścił gardę, co wykorzystał Machado, uderzając kombinacją prawy i lewy i znów trafiając zawodnika Zagłębia. Ten po raz drugi był liczony.

Werdykt mógł być tylko jeden - Goiński przegrał na punkty i odpadł z turnieju w Bułgarii

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.