Dzisiaj jest czwartek 2 kwietnia 2020, imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17492) SPORT FORUM FIRMY (5473) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Siedem mandatów karnych za zabronione zgroma ... (8)Konin. Policjanci dwukrotnie interweniowali przy s ... (6)

Z rosyjskiej ekstraklasy do Konina. Drugi transfer Medyka

Dodano: 23.01.2020 13:04
Źródło: LM.pl

Dasza Eremenkowa z rosyjskiego FC Torpedo Iżewsk to drugi zimowy transfer Medyka Konin. Rosjanka do tej pory grała w rosyjskiej ekstraklasie.

Eremenkowa to wychowanka Zenitu Wołgograd, ale ostatnie pięć sezonów spędziła w Iżewsku, stolicy autonomicznej Republiki Udmurckiej w centrum Rosji. Grała tam dla ekstraklasowego FC Torpedo, od trzech lat będąc kapitanem drużyny. Sezon 2019 (w Rosji rozgrywki toczą się systemem wiosna - jesień) jej zespół zakończył na ostatnim miejscu w lidze z dorobkiem siedmiu punktów. 

Eremenkowa postanowiła szukać nowych wyzwań zagranicą. W Medyku Konin wzmocni linię obrony, choć może również grać jako defensywna pomocniczka. Rosjanka nie miała jeszcze okazji zagrać w koszulce konińskiego klubu, do zespołu dołączyła bowiem już po ostatnim sparingu z Turbine Poczdam. 

Dasza Eremenkowa to druga piłkarka pozyskana przez Medyka Konin tej zimy. Już wcześniej zespół trenera Romana Jaszczaka wzmocniła amerykańska bramkarka Aubrei Corder. 

fot. Medyk Konin 

  • Z rosyjskiej ekstraklasy do Konina. Drugi transfer Medyka
  • Z rosyjskiej ekstraklasy do Konina. Drugi transfer Medyka
  • Z rosyjskiej ekstraklasy do Konina. Drugi transfer Medyka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.