Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20980) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Sokół Kleczew po pierwszym sparingu. Remis z Jarotą Jarocin

Dodano: 25.01.2020 17:48
Źródło: LM.pl

Osiemnastu zawodników znalazło się w kadrze na sobotni mecz kontrolny Sokoła Kleczew. W pierwszym zimowym sparingu zespół Łukasza Cichosa zremisował bezbramkowo z Jarotą Jarocin.

Po niemal dwóch tygodniach zimowych przygotowań Sokół Kleczew rozegrał pierwszy pełnoprawny sparing. Zawodnicy Łukasza Cichosa już przed tygodniem zmierzyli się w gierce wewnętrznej, w sobotę ich rywalem był natomiast ligowy rywal - Jarota Jarocin.

W kadrze na spotkanie znalazło się osiemnastu zawodników. Oprócz dobrze znanych w Kleczewie piłkarzy szansę na grę dostało dwóch zawodników testowanych oraz dwóch młodych piłkarzy, którzy starają się o grę w drużynie seniorów - Jakub Strzykowski i Adam Frydrychowski. 

Sparing zakończył się bezbramkowym remisem. Kolejny mecz kontrolny - 1 lutego. Kleczewianie zmierzą się z Mieszkiem Gniezno.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0:0

Sokół Kleczew (cała kadra): Hubert Świtalski, Jakiub Strzykowski, Wiktor Patrzykąt, Adrian Kaliszan, Dawid Śnieg, Tomasz Koziorowski, Michał Kozajda, Jakub Groszkowski, Michał Wolinowski, Sebastian Śmiałek, Maciej Adamczewski, Paweł Piceluk, Norbert Grzelak, Konrad Kobylarek, Mateusz Majer, Adam Frydrychowski, dwóch zawodników testowanych.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.