LM.plSportHagard Strzałkowo rozpoczął drugą rundę. Porażka z MKS Brodnica

Hagard Strzałkowo rozpoczął drugą rundę. Porażka z MKS Brodnica

Drugą rundę II ligi rozpoczęli piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo. Na własnym terenie ulegli MKS Brodnica 23:32.

Pierwsze rewanżowe starcie rozpoczęło się dla Hagardu nieźle, bo do dziesiątej minuty gospodarze potrafili prowadzić z MKS wyrównaną grę. Celnie rzucali w tym czasie Kamil Kaczmarek i Dominik Nawrocki. W drugiej części pierwszej połowy goście zaczęli jednak budować swoją przewagę i po dwudziestu minutach gry prowadzili już 13:6. Później gra znów się wyrównała, ale Hagard nie był w stanie odrobić strat i do przerwy przegrywał 11:17.

Po zmianie stron gospodarze znów przycisnęli i w 40. minucie strata do rywali wynosiła już tylko cztery bramki. MKS w kolejnych minutach znów jednak odskoczył Hagardowi i ostatecznie zwyciężył 32:23.

Beniaminek ze Strzałkowa zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli II ligi z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz za dwa tygodnie. Hagard podejmować będzie Jezioraka Iława.

Hagard Strzałkowo - MKS Brodnica 23:32 (11:17)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski, Mateusz Czechanowski - Kamil Kaczmarek (5), Dawid Mierzejewski (2), Daniel Górecki (4), Dominik Nawrocki (7), Marcin Nowak (2), Bartosz Grabowski (1), Jarosław Rogalski (2), Michał Zerner, Oskar Zawodny.