Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20992) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mission impossible Medyka. Muszą strzelić trzy gol ... (0)Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (4)

Szablista KKSz Konin zbiera pieniądze. Chce pojechać na Igrzyska

Dodano: 28.01.2020 13:37
Źródło: LM.pl

Mateusz Godlewski, szablista KKSz Konin, szuka wsparcia w dążeniu do swoich sportowych celów. Chce się zakwalifikować na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Mateusz Godlewski to czołowy szablista KKSz Konin i jeden z najlepszych zawodników w kraju. W tym roku jego głównym celem jest awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. By tego dokonać, koninianin musiałby wygrać turniej kwalifikacyjny, który odbędzie się 18 kwietnia. Nie będzie to proste - by w ogóle móc walczyć w turnieju kwalifikacyjnym, musi najpierw wygrać rywalizację wewnątrzkrajową. Turniej odbędzie się 18 kwietnia.

Z tego powodu Mateusz Godlewski założył zbiórkę i szuka chętnych do wsparcia jego projektu. - Środki przeznaczę na dodatkowe konsultacje szkoleniowe oraz posiłki na konsultacjach. Wchodzą w to również koszty przejazdu z miejsca zamieszkania do Warszawy, gdzie chcę przygotowywać się pod okiem trenera kadry do wszystkich turniejów przed turniejem kwalifikacyjnym. Proszę o wsparcie i z góry za nie dziękuję! - czytamy na stronie zbiórki na zrzutka.pl.

Ustawiony cel to dwa tysiące złotych. Do tej pory dziesięć osób wpłaciło łącznie 250 zł. Zbiórka potrwa jeszcze przez dwa tygodnie. Wspierać Mateusza Godlewskiego można TUTAJ.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.