LM.plSportDwa gole Grzywińskiej w sparingu. Medyk zremisował z Viktorią

Dwa gole Grzywińskiej w sparingu. Medyk zremisował z Viktorią

Czwarty mecz kontrolny Medyka Konin w zimowym okresie przygotowawczym zakończył się remisem. W Berlinie koninianki mierzyły się z tamtejszą Viktorią.

Rywalem Medyka Konin była druga drużyna grupy północno-wschodniej Regionalligi. To trzeci poziom rozgrywkowy w Niemczech. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla zespołu z Berlina, który już w trzeciej minucie wyszedł na prowadzenie. Zaraz po zmianie stron Viktoria podwyższyła na 2:0.

Medyczkom udało się jednak wyrównać. Dwa gole w 59. i 70. minucie strzeliła Gabriela Grzywińska. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Teraz piłkarki z Konina rozpoczną zgrupowanie w Żaganiu. 9 lutego Medyk zagra kolejny sparing z USV Jena.

Viktoria Berlin - Medyk Konin 2:2 (59', 70' Gabriela Grzywińska)

Medyk Konin (skład wyjściowy): Aubrei Corder - Olga Sirant (46' Stanislava Liąková), Julia Maskiewicz, Dasza Eremenkowa, Weronika Helińska (46' Alicja Piechocka), Sandra Sałata, Gabija Gedgaudaite, Gabriela Grzywińska, Natalia Chudzik, Natalia Pakulska, Nikol Kaletka (46' Daria Nowak).