Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21471) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (5)

Jakubowski w MMA? Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego

Dodano: 7.02.2020 10:37
Źródło: LM.pl

Czy koniński pięściarz Igor Jakubowski zadebiutuje w MMA? Od pewnego czasu trenuje pod okiem legendy tej dyscypliny sportu - Mirosława Oknińskiego.

Po zakończeniu występów w telewizyjnym show Big Brother Igor Jakubowski zaczął szukać dla siebie miejsca, nie wykluczając powrotu do sportu. Już wtedy sygnalizował zainteresowanie mieszanymi sztukami walki. We wrześniu ubiegłego roku mówił, że otrzymał propozycję występów od Fame MMA (organizacji słynącej z kontrowersyjnych pojedynków celebrytów, youtuberów, czy raperów). 

Wtedy od powrotu do sportu powstrzymywała go kontuzja ręki. Od nowego roku olimpijczyk z Konina podjął jednak treningi MMA. Jego szkoleniowcem jest Mirosław Okniński. To organizator pierwszych walk w formule MMA w Polsce, założyciel Amatorskiej Ligi MMA i Profesjonalnej Ligi MMA. Swoje kariery pod jego okiem zaczynały późniejsze polskie gwiazdy mieszanych sztuk walki.

- Treningi MMA są coraz mocniejsze i sprawiają mi coraz więcej frajdy. Mocna ekipa nie daje fory, a dzięki temu bardziej się staram - mówi o nowym wyzwaniu Igor Jakubowski. - Dzięki trenerze za cenne rady, dzięki chłopaki za wycisk na treningach. Bez pracy nie ma kołaczy. Ciśniemy

  • Jakubowski w MMA? Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.