Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18525) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Sparta prowadzi zbiórkę na działalność. Potrzeba dziesięć tysięcy

Dodano: 7.02.2020 10:53
Źródło: LM.pl

CKS = MKS Sparta Konin - pod takim hasłem uruchomiona została internetowa zbiórka na działalność nowego stowarzyszenia, które ma kontynuować historię Sparty Konin. Cel zbiórki - dziesięć tysięcy złotych.

O powstaniu nowego stowarzyszenia MKS Sparta Konin pisaliśmy w połowie stycznia. Klub powołali do życia rodzice młodych piłkarzy trenujących w rozpadającym się CKS Sparta Konin. - Mamy pod górkę, bo jesteśmy odcięci od jakiegokolwiek finansowania. Z samych składek będzie nam ciężko, ale pewnie, jako jeden zespół, się utrzymamy. Żeby się rozwijać potrzeba trochę więcej - oceniał wtedy prezes nowego stowarzyszenia Waldemar Lewandowski. 

Na portalu zrzutka.pl powstała strona zbiórki, na którą wpłacać można pieniądze dla nowego klubu. - Na razie na dotacje z Urzędu Miasta nie mamy co liczyć. Pieniądze potrzebne są na opłaty związane z boiskiem (one są bardzo drogie), wynagrodzenie dla trenera, opłaty sędziowskie i medyczne, transport na mecze ligowe oraz stroje, sprzęt i wodę - czytamy w opisie zbiórki.

Założony cel - dziesięć tysięcy złotych. Wspierać MKS Sparta Konin można tutaj.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.