Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16989) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 5oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Lekkoatletyci Skoczka na mistrzostwach Polski. Brąz w finale B

Dodano: 17.02.2020 12:17
Źródło: LM.pl

Trzech zawodników Skoczka Władysławów wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w Lekkoatletyce. Trzecie miejsce w finale B w biegu na 60 m przez płotki wywalczył Aleksander Wysocki.

Dla zawodników Skoczka już samo znalezienie się na Halowych Mistrzostwach Polski było dużym sukcesem. Dzięki temu Aleksander Wysocki, Jakub Milczuk i Rafał Berliński mieli szansę rywalizować z najlepszymi zawodnikami z kraju na wyjątkowym obiekcie w Toruniu. 

Najlepsze wyniki osiągnął Aleksander Wysocki startujący w biegu na 60 m przez płotki. W pierwszym biegu eliminacyjnym zajął szóste miejce na siedmiu startujących z wynikiem 8,69 sek. i stratą 0,44 sek. do zwycięzcy. Zakwalifikował się jednak do finału B, gdzie spisał się znakomicie. W gronie ośmiu zawodników wywalczył trzecie miejsce z wynikiem 8,55, co jest jego rekordem życiowym. 

W tej samej konkurencji startował Jakub Milczuk. W biegu eliminacyjnym zawodnik Skoczka Władysławów pobił swój rekord życiowy i z wynikiem 8,88 sek. zajął siódme miejsce, nie zdołał jednak zakwalifikować się do finału.

Nie powiodło się startującemu w trójskoku Rafałowi Berlińskiemu. Reprezentant Skoczka miał problem z rozbiegiem. Pierwsza próba nie została mu zaliczona, a w dwóch kolejnych osiągał 11,79 m i 11,96 m, co dało mu czternaste, ostatnie miejsce w stawce.

- Gratulujemy rekordów życiowych i przede wszystkim zakwalifikowania się do Halowych Mistrzostw Polski U-18, tym bardziej, jak sami zawodnicy zauważyli, że byli jedynymi uczestnikami mistrzostw z małego klubu wiejskiego - czytamy na profilu FB Skoczka Władysławów.

fot. Skoczek Władysławów

  • Lekkoatletyci Skoczka na mistrzostwach Polski. Brąz w finale B

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.