Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16959) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 5oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Szkolenia ze sprzedaży - gdzie się wybrać?

Materiał promocyjny

Dodano: 20.02.2020 13:50

Dowiedz się, kto skutecznie uczy zarządzania zespołem i pomoże Ci wybrać właściwe techniki sprzedażowe, które sprawdzą się w Twojej firmie.
 

Popularność szkoleń ze sprzedaży wciąż rośnie

Są osoby, którym prowadzenie własnego biznesu przychodzi zupełnie naturalnie. Większość jednak przedsiębiorców, by osiągnąć właściwą pozycję na rynku, wymaga wsparcia merytorycznego, dokształcenia i uwag, dzięki którym zrealizują swoje założenia. Wiele daje praktyka, jednak nie zawsze mamy czas na to, by uczyć się na własnych błędach. Stąd tak duże zainteresowanie szkoleniami motywacyjnymi oraz konferencjami z zakresu sprzedaży i zarządzania zespołem, które prowadzi Tomasz Kalko. Sprawdź jego ofertę na: TomaszKalko.pl.

Wiedzę jaka przekazywana jest podczas tych wystąpień, Ty i Twoi współpracownicy, możecie od razu wprowadzić w życie. Podjęte działania szybko powinny przynieść pożądane rezultaty, dzięki którym wiara w to, co robicie wzrośnie, a wraz z nią apetyt na to, by osiągnąć więcej.
 

Skuteczne szkolenia ze sprzedaży w Warszawie

Jeżeli poszukujesz coacha motywacyjnego, który w niebanalny sposób przekazuje wiedzę z zakresu efektywnej komunikacji, który potrafi znaleźć sposób na sprzedaż produktów pomimo dużej konkurencji lub braku popytu, nie musisz przebierać morzu ofert, jakie pojawiają się w sieci. Skontaktuj się z człowiekiem, dla którego szkolenia są pewnego rodzaju misją. Nie pracuje on tak, jak większość trenerów.

Tomasz Kalko nie uczy na schematach. Dokładnie bada potrzeby klientów, to czego oczekują od swojej firmy oraz co sprawia im frajdę. W biznesie bardzo ważnym jest to, by lubić swoją pracę. Dobry trener sprzedaży bada więc potencjał oraz możliwości klientów, pomagając osiągnąć nie tylko założone cele, lecz także satysfakcję. Dzięki takiemu podejściu, zespołowi nie grozi wypalenie zawodowe, bowiem będą robić to, co sprawia im radość.

Skuteczne szkolenia sprzedażowe uczą jak nawiązywać relacje z klientami, zdobywać ich zaufanie, jak negocjować i zamykać sprzedaż. Dobry handlowiec musi rozumieć potrzeby konsumentów, czasem nawet szybciej i lepiej, niż oni sami.
 

Dla kogo są szkolenia liderów?

Firma jest jak żywy organizm. Najlepiej funkcjonuje, gdy wszystkie organy są zdrowe. Aby zatem działalność prowadziła do najwyższych wyników, przywódca zespołu powinien zadbać o to, by wszystkim jego członkom dobrze się z nim pracowało.

Jeżeli pracownicy są źle traktowani, brakuje im motywacji, ich działania spotykają się z krytyką, a nigdy nie słyszą pochwał, ich efektywność na pewno nie osiągnie wysokiego poziomu. Dodatkowo częste zmiany kadrowe w takich firmach wprowadzają ogromy chaos. Właściwe podejście managera, umiejętność komunikacji, wydawania poleceń, egzekwowania ich oraz przede wszystkim motywowania bez wywierania presji, są kluczem do sukcesu.

Szkolenie z przywództwa pozwoli Ci zbudować odpowiednią relację ze swoimi pracownikami, dać im wsparcie oraz zdobyć ich zaufanie. Zadowolony pracownik z pewnością odwdzięczy Ci się sumienną pracą i lojalnością. Przywództwo w organizacji nie jest tym samym, co zarządzanie. Nie można sobie tej roli nadać. Trzeba na nią zasłużyć, przede wszystkim dążąc do zadowolenia swoich pracowników, wspierając ich, inspirując, motywując i słuchając.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sprzedaż,   biznes,   szkolenia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.