Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17523) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (3)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Gdzie znaleźć największy zbiór gier przeglądarkowych?

Materiał promocyjny

Dodano: 24.02.2020 10:07

Strony internetowe to nie tylko źródło informacji. Bardzo często znaleźć możemy multimedialne witryny, gdzie można posłuchać muzyki, obejrzeć film, czy oczywiście zagrać w grę. Gry przeglądarkowe mmorpg, pomimo nieco gorszego okresu, wciąż nieźle się trzymają i z dnia na dzień pojawiają się doniesienia o nowych produkcjach.

Nic dziwnego, że wielu z nas szuka sprawdzonego miejsca, z którego będą mogli czerpać informacje odnośnie wszystkich gier na przeglądarkę – zarówno tych nowych jak i starych. Z tego względu zdecydowaliśmy się przedstawić kilka pomysłów, dzięki którym znajdziecie dodatkowe informacje odnośnie ulubionych oraz nowych produkcji.
 

Rankingi gier przeglądarkowych

Pierwszym pomysłem jest skorzystanie z zestawień, w których eksperci bądź po prostu zapaleni gracze recenzują i oceniają szereg różnych gier przeglądarkowych. Co ciekawe, w Internecie znaleźć możemy szereg stron, na których prowadzone są dosyć wyspecjalizowane rankingi dotyczące gier opartych na stornach internetowych. Pozwalają one nam znaleźć dodatkowe dane odnośnie konkretnej tematyki oraz sprawdzić zarówno te świeżo wydane produkcje, jak i te, które od wielu lat goszczą w naszym kraju.

Niestety, w rankingach tego typu dosyć często spotykamy się ze sponsorowanymi treściami, w których niektóre gry są wychwalane. Zaburza to zatem wygląd całego rankingu. Oprócz tego, należy mieć na uwadze również fakt, że tego typu zestawienia przygotowywane są w oparciu o konkretne aspekty. Jeśli jednak oczekujemy czegoś innego od gry, to warto najpierw przetestować ją samemu. Co ciekawe, rankingi nie ugoszczą ogromnej ilości gier.
 

Recenzenci i strony trzecie

Nieco lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z blogów prowadzonych przez profesjonalnych recenzentów gier video lub witryn internetowych, które działają na zasadzie encyklopedii gier przeglądarkowych. Oferują one bardzo obszerną bazę danych, w której znajdziemy świeżo co wydane gry, polskie produkcje „indie” oraz największe tytuły, o których każdy z nas słyszał.

Bardzo dobrym przykładem takiej strony jest Gameclash.pl. Jest to wciąż świeża strona, lecz do tej pory zebrała ogromną ilość informacji na temat wielu gier przeglądarkowych.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gry,   zabawa,   rozrywka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.