Dzisiaj jest środa 1 kwietnia 2020, imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17619) SPORT FORUM FIRMY (5469) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Obowiązek noszenia masek. List otwarty lekarzy PPO ... (1)Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z roweró ... (0)

Broker kurierski – idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Materiał promocyjny

Dodano: 25.02.2020 11:14

Atrakcyjna oferta

Właściciel sklepu internetowego, który zdecyduje się na współpracę z brokerem, ma możliwość wyboru spośród wielu firm kurierskich. Korzystanie z oferty brokerskiej nie wiąże się z koniecznością podpisywania dodatkowych umów. Niższy cennik kuriera DPD Polska czy FedEx dostępny jest dla klientów biznesowych, którzy rozliczają wysyłkę raz w miesiącu przelewem, po otrzymaniu faktury VAT. Należności naliczane są niezależnie od formy prawnej rejestracji firmy. W przypadku wysłania ponad dziesięciu paczek w przeciągu miesiąca klient może również liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą ofertę cenową.

Prosta obsługa

Współpraca z konkretną firmą kurierską wymaga zazwyczaj podpisania odpowiedniej umowy, co wiąże się z wieloma formalnościami. W przypadku usług brokera wszystkie procesy związane z nadaniem paczki zostają skrócone. Potrzeba zaledwie chwili, by założyć konto na stronie internetowej firmy pośredniczącej i zyskać dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Możliwość integracji

Brokerzy oferują biznesowym klientom możliwość łączenia usług kurierskich z sieciowym interfejsem. Właściciele sklepów mają dzięki temu dostęp do wygodnej mapy z ponad 26000 punktami nadawczo-odbiorczymi na terenie całego kraju. System aktualizowany jest przez zespół zarządzający. Dzięki integracji właściciele sklepów internetowych mają również pełny dostęp do największych firm kurierskich.

Współpraca z brokerami to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób specjalizujących się w obszarze e-handlu. Warto zatem pomyśleć o nawiązaniu współpracy z pośrednikiem kurierskim. Trzeba bowiem pamiętać, że wysoka jakość produktów oraz profesjonalna forma dostawy to klucz do sukcesu w sektorze sprzedaży internetowej.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kurier,   transport,   logistyka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.