Skocz do zawartości
LM.plSportBroker kurierski - idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Broker kurierski - idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Materiał promocyjny

Dodano:
Broker kurierski - idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów internetowych

Atrakcyjna oferta

Właściciel sklepu internetowego, który zdecyduje się na współpracę z brokerem, ma możliwość wyboru spośród wielu firm kurierskich. Korzystanie z oferty brokerskiej nie wiąże się z koniecznością podpisywania dodatkowych umów. Niższy cennik kuriera DPD Polska czy FedEx dostępny jest dla klientów biznesowych, którzy rozliczają wysyłkę raz w miesiącu przelewem, po otrzymaniu faktury VAT. Należności naliczane są niezależnie od formy prawnej rejestracji firmy. W przypadku wysłania ponad dziesięciu paczek w przeciągu miesiąca klient może również liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą ofertę cenową.

Prosta obsługa

Współpraca z konkretną firmą kurierską wymaga zazwyczaj podpisania odpowiedniej umowy, co wiąże się z wieloma formalnościami. W przypadku usług brokera wszystkie procesy związane z nadaniem paczki zostają skrócone. Potrzeba zaledwie chwili, by założyć konto na stronie internetowej firmy pośredniczącej i zyskać dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Możliwość integracji

Brokerzy oferują biznesowym klientom możliwość łączenia usług kurierskich z sieciowym interfejsem. Właściciele sklepów mają dzięki temu dostęp do wygodnej mapy z ponad 26000 punktami nadawczo-odbiorczymi na terenie całego kraju. System aktualizowany jest przez zespół zarządzający. Dzięki integracji właściciele sklepów internetowych mają również pełny dostęp do największych firm kurierskich.

Współpraca z brokerami to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób specjalizujących się w obszarze e-handlu. Warto zatem pomyśleć o nawiązaniu współpracy z pośrednikiem kurierskim. Trzeba bowiem pamiętać, że wysoka jakość produktów oraz profesjonalna forma dostawy to klucz do sukcesu w sektorze sprzedaży internetowej.

Czytaj więcej na temat:kurier, transport, logistyka
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole