Dzisiaj jest niedziela 5 kwietnia 2020, imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17707) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 5oC
Jutropogoda
14 / 9oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zakaz wstępu do lasu. Wprowadzono czasowe ogranicz ... (10)Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (6)

Jakubowski wróci na ring? Ma wystartować w turnieju Rocky Boxing

Dodano: 26.02.2020 10:13
Źródło: LM.pl

Igor Jakubowski ma szansę wrócić na ring. We wtorek ogłoszony został pierwszym uczestnikiem Polskiego Turnieju Wagi Junior Ciężkiej organizowanego przez Rocky Boxing Promotion.

W 2019 roku Rocky Boxing Promotion zorganizowało pierwszy turniej wagi ciężkiej. Uczestniczyli w nim pięściarze amatorscy oraz mniej znani zawodowcy. Finał tego turnieju odbędzie się w maju, ale już teraz promotorzy z Rocky Boxing planują kolejne tego typu turnieje. Pod koniec roku mają wystartować zawody w wadze junior ciężkiej.

Znany jest już pierwszy uczestnik tego turnieju, a będzie nim koniński pięściarz Igor Jakubowski. Informację tę potwierdzili organizatorzy na swoim profilu FB. - Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio i gwiazda „Big Brothera” jako pierwszy dołącza do naszego nowego projektu - czytamy na profilu FB Rocky Boxing Night.

Jakubowski walczyć będzie o zwycięstwo w turnieju, a co za tym idzie - 50 tys. zł oraz kontrakt z Rocky Boxing Promotions. Pięściarz z Konina był już bliski współpracy z tą grupą przed rokiem, wystąpił nawet na zawodowej gali w Koninie, ale jego dalszą karierę zawodową powstrzymała kontuzja ręki.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.