LM.plSportPlay-off II ligi. Druga porażka SPS Konspol z Olimpią Sulęcin

Play-off II ligi. Druga porażka SPS Konspol z Olimpią Sulęcin

Jeden set urwali rywalom w niedzielnym starciu siatkarze SPS Konspol Słupca. Po dwóch meczach play-off przegrywają jednak z Olimpią Sulęcin 0:2.

Słupczanie już w sobotę pokazali, że z najlepszą drużyną rundy zasadniczej będą chcieli powalczyć. W pierwszym meczu przegrali jednak w trzech setach. W drugim siatkarze SPS Konspol urwali już przeciwnikom jeden set, ale meczu wygrać nie zdołali.

Spotkanie zaczęło się od dominacji Olimpii, która wygrała pierwszą część spotkania 25:14. W drugim secie słupczanie się jednak pozbierali i wyrównali wynik rywalizacji, zwyciężając 25:23. To było jednak wszystko, co zdołali zdobyć siatkarze ze Słupcy w niedzielę. Trzeci i czwarty set padł łupem gospodarzy, którzy wygrywali do siedemnastu i do dwunastu.

Była to druga porażka SPS Konspol Słupca w play-offach. Olimpii Sulęcin wystarczy jedna wygrana w Słupcy, by awansować do turnieju półfinałowego. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz play-off rozegrane zostaną w przyszły weekend w Słupcy.

Olimpia Sulęcin - SPS Konspol Słupca 3:1 (25:14, 23:25, 25:17, 25:12)