Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17101) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Tablica z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w ... (0)Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (0)

Tur 1921 Turek uruchomił zbiórkę pieniędzy na dalsze działanie

Dodano: 2.03.2020 14:54
Źródło: LM.pl

100 tys. zł chce uzbierać Tur 1921 Turek na dalszą działalność. W tym celu klub uruchomił internetową zbiórkę pieniędzy.

Przypomnijmy, z początkiem roku klub z Turku popadł w problemy finansowe. Z powodu oszczędności w samorządzie Tur 1921 otrzymał znacznie mniejszą dotację od miasta. To spowodowało konieczność wycofania z rozgrywek V ligi zespołu seniorów. - Nie jesteśmy w stanie utrzymać tylu zespołów, które mamy. Byliśmy zmuszeni dostosować się do możliwości finansowych. Wiadomo, że grupa seniorów generuje największe koszty, a dla nas najważniejsze są dzieciaki - tłumaczył w połowie lutego w rozmowie z naszym portalem prezes klubu Paweł Młynarski.

W klubie wciąż trenują dzieci i młodzież, łącznie Tur 1921 posiada sześć zespołów. Jak czytamy na stronie zbiórki: - Klub może w każdej chwili stracić całkowicie płynność finansową i zniknąć po prawie 100 latach z piłkarskiej mapy Polski. Nie pozwólmy na to.

Do końca zbiórki pozostał niemal miesiąc. Cel to sto tysięcy złotych. W ciągu kilku godzin udało się już zebrać 600 zł. Wspierać klub z Turku można na stronie zrzutka.pl (link TUTAJ). 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Tur 1921 Turek,   zbiórka,   zbiórka pieniędzyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.