Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18519) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Piłkarka Medyka zbiera na kosztowną operację. Potrzeba 15 tys. zł

Dodano: 4.03.2020 11:26
Źródło: LM.pl

Aleksandra Stasiak, piłkarka Medyka Konin, zbiera pieniądze na kosztowną operację kolana. By mogła wrócić na boisko potrzeba aż piętnastu tysięcy złotych.

Aleksandra Stasiak ma dwadzieścia lat. Od pięciu sezonów reprezentuje barwy Medyka Konin. Jeszcze w zeszłym sezonie regularnie występowała w I-ligowych rezerwach konińskiego klubu, zadebiutowała również w pierwszym zespole. Była także powoływana do młodzieżowych reprezentacji Polski. Studiuje wychowanie fizyczne w Koninie.

Jej dobrze rozwijającą się karierę wiosną 2019 roku zastopowała jednak kontuzja. W maju Stasiak przeszła zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL w lewym kolanie. Po rehabilitacji piłkarka wróciła na boisko, ale zimą doszło do kolejnego urazu - uszkodzenia zrekonstruowanych więzadeł. 

By móc ponownie trenować i grać Stasiak musi przejść kolejny zabieg. Jego koszt jest jednak spory - to piętnaście tysięcy złotych. Stąd pomysł na zbiórkę. Do tej pory darczyńcy wpłacili już niemal 2,5 tys. zł. Dołożyć swoją cegiełkę pomocy dla Aleksandry Stasiak można na portalu zrzutka.pl (link TUTAJ). 

fot. Medyk Konin

  • Piłkarka Medyka zbiera na kosztowną operację. Potrzeba 15 tys. zł

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.