Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16138) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Kamena Rally Team pokazał swój kalendarz. Dziesięć rajdów

Dodano: 6.03.2020 12:00
Źródło: LM.pl

W dziesięciu rajdach od marca do listopada startować będzie słupecki zespół rajdowy Kamena Rally Team. Podobnie, jak w poprzednim sezonie, słupczanie walczyć będą o tytuły mistrzów Europy, Polski i Węgier.

Tegoroczny sezon Kamena Rally Team rozpocznie pod koniec bieżącego miesiąca od startu w Adrenalina Cup. Na początku maja słupczanie zaczną zmagania w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Będzie to rajd Baja Europe w Żaganiu. Jeszcze w tym samym miesiącu Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz wyjadą na Węgry, by walczyć w Baja Riverside, pierwszej rundzie Dacia Duster Motrio Cup.

W czerwcu Kamena Rally Team dołączy do rywalizacji w Mistrzostwach FIA-CEZ. Baja Szczecinek będzie jednocześnie drugą rundą RMPST. Pod koniec lipca słupczan czekają zmagania w 40. Rajdzie Polskie Safari. W sierpniu rajdowcy z naszego regionu znów pojadą na Węgry i wystartują w Hungarian Baja. 

We wrześniu Kamena Rally Team znów będzie można oglądać w Polsce podczas Baja Poland. W tym samym miesiącu słupczanie znów odwiedzą Węgry, by wystartować w Nyir1 Baja. Sezon w Polsce Kamena Rally Team zakończy na początku listopada startem w Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie. W tym samym miesiącu słupczanie zanotują też ostatni start w całym roku - na Węgrzech w ramach Raid of the Champions.

Kalendarz Kamena Rally Team:
20 - 22.03: Adrenalina Cup
1 - 3.05: Baja Europe, Żagań (1. runda RMPST, 1. runda RPPST)
15 - 17.05: Baja Riverside, Węgry (1. runda DDMC)
5 - 7.06: Baja Szczecinek 2020, Szczecinek (2. runda RMPST, 2. runda RPPST, 2. runda DDMC)
24 - 26.07: 40. Rajd Polskie Safari, Przasnysz (3. runda RMPST, 3. runda RPPST, FIA-CEZ, 2. runda DDMC)
13 - 16.08: Hungarian Baja, Węgry
3 - 6.09: Baja Poland, Szczecin, Dobra, Drawsko Pomorskie (4. runda RMPST, 4. runda RPPST, FIA-WCCB, FIA-CEZ, 4. runda DDMC)
25 - 27.09: Nyir1 Baja, Węgry (5. runda RMPST, 5. runda RPPST, 5. runda DDMC)
9 - 11.10: Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie (6. runda RMPST, 6. runda RPPST, FIA-CEZ, 5. runda DDMC)
13 - 15.11: Raid of the Champions, Węgry.

fot. Kamena Rally Team

  • Kamena Rally Team pokazał swój kalendarz. Dziesięć rajdów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.