LM.plSportŚwietne zakończenie sezonu. KKF wygrał na wyjeździe 10:0!

Świetne zakończenie sezonu. KKF wygrał na wyjeździe 10:0!

Okazałą wygraną 10:0 zakończyli sezon II ligi futsaliści KKF Automobile Torino Konin. W Rawiczu pokonali tamtejszy Petro-Lawa Futsal.

W zeszłym tygodniu koninianie zapewnili sobie tytuł wicemistrzowski, a w ostatniej kolejce KKF Automobile Torino Konin mierzył się na wyjeździe z ligowym outsiderem - Petro-Lawa Futsal Rawicz. Zdecydowanym faworytem starcia byli zawodnicy z Konina i w niedzielę tym przewidywaniom udało im się sprostać.

Wynik meczu w szóstej minucie otworzył Łukasz Łajdecki, a już chwilę później podwyższył Przemysław Skibiszewski. Do przerwy KKF Automobile Torino Konin prowadził 4:0, a na listę strzelców w końcówce pierwszej połowy ponownie wpisał się Skibiszewski oraz Damian Markiewicz.

Po zmianie stron bardzo szybko piątą bramkę zanotował Krystian Andrzejczak. Do końca spotkania jeszcze po jednym golu zdobyli Wiktor Jarabek, Łukasz Łajdecki i Mateusz Mroziński, a dwa trafienia dołożył Mateusz Zaborski. Koninianie wygrali 10:0.

KKF Automobile Torino Konin bieżący sezon zakończył na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów po jedenastu zwycięstwach i trzech porażkach. To drugi tytuł wicemistrzowski w historii konińskiego klubu.

Petro-Lawa Futsal Rawicz - KKF Automobile Torino Konin 0:10 (6', 31' Łukasz Łajdecki, 7', 19' Przemysław Skibiszewski, 20' Damian Markiewicz, 22' Krystian Andrzejczak, 28' Wiktor Jarabek, 28', 40' Mateusz Zaborski, 33' Mateusz Mroziński)

KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski - Mateusz Mroziński, Krystian Andrzejczak, Wiktor Jarabek, Damian Markiewicz, Przemysław Skibiszewski, Mateusz Zaborski, Łukasz Łajdecki.