Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17062) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Trwają licytacje dla Oli. Można kupić medal Pucharu Polski

Dodano: 15.03.2020 14:26
Źródło: LM.pl

Niecałe jedenaście tysięcy złotych potrzeba jeszcze uzbierać na operację dla Aleksandry Stasiak. Na profilu FB Medyka Konin trwają licytacje gadżetów. Kupić można np. złoty medal za zdobycie Pucharu Polski. 

Przypomnijmy, na początku marca rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na operację dla piłkarki Medyka Konin Aleksandry Stasiak. Jej dobrze rozwijającą się karierę wiosną 2019 roku zastopowała kontuzja. W maju Stasiak przeszła zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL w lewym kolanie. Po rehabilitacji piłkarka wróciła na boisko, ale zimą doszło do kolejnego urazu - uszkodzenia zrekonstruowanych więzadeł. By móc ponownie trenować i grać Stasiak musi przejść kolejny zabieg. Jego koszt jest jednak spory - to piętnaście tysięcy złotych.

Do tej pory udało się uzbierać nieco ponad cztery tysiące złotych. By pomóc w zbiórce, Medyk Konin organizuje na swoim profilu FB licytacje, z których zysk przeznaczony zostanie na pomoc dla Aleksandry Stasiak. Kupić można m.in. klubowe gadżety, książkę o Medyku Konin, a nawet złoty medal za zdobycie Pucharu Polski w sezonie 2018/2019!

Licytacje sukcesywnie pojawiają się na profilu FB Medyka Konin i to właśnie tam można walczyć o przedmioty. Do zakończenia zbiórki potrzeba jeszcze niecałe jedenaście tysięcy złotych. 

fot. Medyk Konin

  • Trwają licytacje dla Oli. Można kupić medal Pucharu Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.