Dzisiaj jest wtorek 13 kwietnia 2021, imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17791) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (6)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (4)

Mimo zimy grali... w golfa. Nie na dworze, a w symulatorze

Dodano: 16.03.2020 11:54
Źródło: LM.pl

Zakończyły się rozgrywki Ligi Zimowej 2020 w golfie. Najlepszy w zmaganiach na symulatorze okazał się Zygmunt Tylak.

Konińscy golfiści zimą na polach grać nie mogą, ale to nie znaczy, że nie szlifują swoich umiejętności. Do tego przydatny jest symulator golfowy. Można na nim rozgrywać wirtualne turnieje na polach golfowych w Tajlandii, Czech, czy Francji. W tego typu rywalizacji tej zimy wzięło udział dwunastu zawodników Konińskiego Klubu Golfowego.

Najlepszy w kat. strokeplay netto (najniższa suma najlepszych trzech wyników) okazał się Zygmunt Tylak, który zanotował wynik 224. Złożyły się na to zwycięstwa na Grey Bear Tal Resort (81), Tropical Links (66) i Montauban Golf Cours (76). 

Drugie wyniki, po 233, zanotowali Andrzej Rybicki i Robert Tralewski. Ten ostatni okazał się natomiast najlepszy w kat. brutto i w liczbie zwycięstw na poszczególnych polach (wygrał na czterech z pięciu). 

fot. KKG Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.