Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15018) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Kup koszulkę, wesprzyj Copacabanę. Koniński klub prosi o pomoc

Dodano: 6.04.2020 12:26
Źródło: LM.pl

O pomoc w dalszej działalności swoich kibiców prosi klub sportowy Copacabana Konin. Z tej okazji przygotował specjalne koszulki, którymi podziękuje za wsparcie.

Epidemia koronawirusa dopadła Copacabanę Konin w niesprzyjającym momencie. Klub ledwie co przeprowadził się do nowej salki brazylijskiego jiu-jitsu, którą wyremontował i przystosował z własnych środków. Zawieszenie zajęć, a co za tym idzie wpłat za treningi powoduje, że utrzymanie salki staje się coraz cięższe. - Salka BJJ jest wynajmowana na zasadach komercyjnych od Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a oszczędności niestety nam się kończą - tłumaczy Jacek Wróbel, prezes klubu.

Stąd pomysł na akcję, która ma wspierać koniński klub. Firma Manto jedynie po koszcie produkcji przygotowała dla Copacabany specjalne koszulki ,,Copacabana United - Stronger Together". Można je kupić za 99 zł. Zysk z ich sprzedaży wspomoże koniński klub w trudnym okresie. 

Wpłata traktowana jest jak darowizna, koszulka jest zaś podziękowaniem za nią. Przekazane pieniądze można więc będzie odliczyć od podatku w przyszłym roku. Środki wpłacać należy na konto stowarzyszenia: 25 2130 0004 2001 0473 2814 0004. W opisie należy dodać rozmiar koszulki (od S do XXL) i kolor z modelem (B1 lub B2 - biały wzór 1 lub 2, C1 lub C2 - czarny wzór 1 lub 2, wzory i modele dostępne są na stronie wydarzenia TUTAJ).

- Dziękujemy wam za każdą darowiznę i za to, że jesteście z nami - mówi Jacek Wróbel. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   BJJ,   Copacabana Konin,   koszulka,   akcja,   Jacek WróbelDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.