Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16935) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Koniec sezonu w II lidze piłki ręcznej. Hagard nie spadnie

Dodano: 6.04.2020 14:37
Źródło: LM.pl

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podjął decyzję o zakończeniu sezonu w II lidze, w której gra Hagard Strzałkowo. Na decyzję wojewódzkiego związku cały czas czeka Start Konin.

ZPRP podjął uchwałę zgodnie z którą zakończone zostały wszystkie prowadzone przez ogólnopolski związek rozgrywki. W tym - II liga, w której gra Hagard Strzałkowo. Za końcowe klasyfikacje uznano te aktualne. Beniaminek ze Strzałkowa zajął więc w tym sezonie dziesiąte miejsce i wywalczył utrzymanie. Zgodnie z decyzją ZPRP w ligach nie będzie spadków.

Na decyzję odnośnie rozgrywek wciąż czeka III-ligowy Start Konin. Ten szczebel rozgrywkowy podlega bowiem związkowi wojewódzkiemu. Jak informuje Dariusz Pietrzyk, prezes konińskiego klubu, zawodnicy Startu do 15 kwietnia mają rozpisany indywidualny plan treningowy. W okolicach tej daty może być znana decyzja WZPR odnośnie kontynuacji lub zakończenia rozgrywek III ligi. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Hagard Strzałkowo,   koniec sezonu,   ZPRP,   III liga,   Start KoninDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.