Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17463) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

5 Świetnych Miejsc w Których Warto Szukać Pracy

Materiał promocyjny

Dodano: 8.05.2020 13:59

Jak pokazują badania rynku rozwoju, zdecydowanie za mało czasu poświęcamy na wyszukiwanie ciekawych ofert pracy, a szkoda.

Najczęściej o ciekawej posadzie dowiadujemy się od znajomych albo rodziny, często opinie o pracy wyszukujemy w internecie. A jeśli zdamy sobie sprawę, że ten sposób to tylko mały wycinek możliwości i jak wiele interesujących ofert przechodzi nam koło nosa, to naprawdę możemy być w szoku. Czasem możemy długo szukać i wydaje się nam i nie udaje nam się znaleźć na czas ciekawej oferty pracy, a jeśli już ją znajdujemy to okazuje się, że jest nieaktualna albo że rekrutacja skończyła się wczoraj. W ten sposób omija nas szansa na świetną posadę, dlatego pora skończyć z marnowaniem czasu i skupić się na najważniejszych miejscach, w których warto szukać pracy. W poniższym artykule podpowiemy ci, które z tych miejsc są najlepsze. Dzięki temu nigdy więcej nie stracisz okazji.

Najlepsze miejsca do szukania pracy

Najlepsze miejsca, w których możemy znaleźć świetne oferty pracy to takie zawierające nie tylko informacje o pracodawcach, ale również interesujące opinie o pracownikach oraz informacje potrzebne do przebrnięcia przez papierowe formalności. Jeśli dowiesz się, gdzie takie miejsca występują, to jednocześnie zwiększysz swoje szanse na znalezienie dobrze płatnej posady. Zapoznaj się z naszą listą świetnych miejsc na szukanie pracy i wykorzystaj tę wiedzę do zarabiania pieniędzy oraz samodzielnego rozwoju. Oto świetne miejsca, w których znajdziesz dobrze płatną posadę o jakiej marzysz:

  • Internet: w szczególności portale o pracy, serwisy z ofertami pracy, ale również tradycyjne fora internetowe i strony informacyjne, na których możemy codziennie przeczytać najnowsze informacje z rynku pracy.
  • Urząd pracy: Urząd pracy to wciąż najbardziej wiarygodne miejsce, w którym znajdziemy pomoc i informacje odnoście nowych miejsc pracy a także wiedzę, jak wypełnić CV i spełnić kryteria formalne wymagane przez pracodawców.
  • Prasa codzienna: Być może w dobie internetu prasa drukowana wyda ci się nieco przestarzałą formą, ale nie ma lepszego miejsca z ofertami pracy, szczególnie jeśli szukamy jej w małych miejscowościach, u lokalnych przedsiębiorców i rolników.
  • Media społecznościowe: Media typu Facebook to świetne miejsce dla osób poszukujących pracy, ponieważ informacje na facebooku rozchodzą się bardzo szybko a do tego otrzymujesz je z pierwszej ręki. Zapisz się do grup na fejsie skupionych wokół tematu pracy lub największych pracodawców na przykład Rossmann a znajdziesz tam nie tylko świetne oferty, ale również poczytasz ciekawe opinie pracowników o pracodawcach.
  • Obiekty handlowe i usługowe: Jeśli szukasz pracy w handlu, to przejdź się do najbliższego centrum handlowego. Zdziwisz się ilu pracodawców wywiesza ogłoszenia na witrynie sklepu o poszukiwaniu pracownika. Takie obiekty są naprawdę niedocenionym miejsce, jeśli chodzi o szukanie pracy.
  • Strony internetowe: Mało kto wie, ale jednym z najlepszych miejsc, w których warto szukać pracy są firmowe strony internetowe pracodawców, przedsiębiorców i korporacji., takich jak na przykład Lidl. Wiele firm na swoich stronach posada specjalną zakładkę z pracą, która umożliwia przesłanie własnego CV. W ten sposób możemy wysłać naszą aplikację bezpośrednio do wybranego pracodawcy, bez żadnych pośredników.

W tych miejscach znajdziesz świetną posadę u dużego pracodawcy

Jak widzisz, powyższa lista zawiera kilka naprawdę świetnych miejsc, w których czekają na ciebie wymarzone oferty z dobrze płatną posadą. Nie ważne czy aplikujesz do dużej sieci drogeryjnej typu Hebe, czy po prostu interesuje cię sezonowa praca zagranicą, za każdym razem warto zaglądać w te konkretne miejsca, aby być na bieżąco i śledzić aktualne opinie o pracodawcach, szczególnie te sprawdzone i rzetelne.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:praca,   pracodawcyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.