Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16995) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-10 / -13oC
Jutropogoda
-13 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent Konina powołał miejskiego koordynatora d ... (0)Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)

Biegów organizować nie wolno, ale Bieg Milowego Słupa wystartuje

Dodano: 9.05.2020 12:07
Źródło: LM.pl

Na ostatni weekend maja wszystkich zawodników zapraszają organizatorzy Biegu Milowego Słupca. Choć biegacze nie staną razem na starcie i tak będą mogli ze sobą rywalizować.

XXII Bieg Milowego Słupa miał pierwotnie odbyć się w weekend 15 - 16 maja. Na początku kwietnia MOSiR Konin, organizator zawodów, poinformował o odwołaniu imprezy. - Czy odbędzie się w ogóle? Trudno powiedzieć, bo ilość odwołanych prestiżowych imprez będzie tak duża, że wszystkie mogą nie zmieścić się w jesiennym kalendarzu. Pracujemy też nad inną koncepcją rozegrania biegu i jeśli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli, będziemy chcieli go przeprowadzić - informował wtedy MOSiR Konin.

Teraz już wiadomo, że biegu w tradycyjnej, znanej formie nie będzie. Co nie znaczy, że impreza w ogóle się nie odbędzie. Organizatorzy przygotowali jej zmodyfikowaną edycję, zgodną z wytycznymi rządu i obecnie obowiązującym prawem.

Biegacze w tym roku nie spotkają się razem na mecie, ale będą rywalizować indywidualnie. Każdy chętny sam ustali sobie trasę biegu lub marszu nordic walking. Ważne, by zgadzał się dystans - odpowiednio dziesięć i pięć kilometrów. Następnie trzeba wpłacić wpisowe w wysokości dziesięciu złotych (gdy uczestnik ma osiemnaście lub mniej lat) lub piętnaście złotych (powyżej osiemnastego roku życia) na numer konta 32 1090 1199 0000 0001 1725 9723 z dopiskiem ,,XXII OBMS 2020" i wysłać potwierdzenie wraz z potrzebnymi danymi na adres email: sportszkolny@mosirkonin.pl.

Następnie od godz. 6.00 30 maja do godz. 22.00 31 maja należy pokonać odpowiedni dystans i zarejestrować go w dowolnej aplikacji biegowej. Zarejestrowany bieg lub marsz uczestnicy muszą wysłać na powyższy adres mailowy najpóźniej trzy godziny po ukończeniu trasy. 

Podobnie, jak w przypadku tradycyjnych edycji biegu, na wszystkich uczestników czekają medale okolicznościowe. Zawodnicy otrzymają je najpóźniej osiem tygodni po biegu. 

  • Biegów organizować nie wolno, ale Bieg Milowego Słupa wystartuje

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Można też zrobić tak,że wygra ten,kto wpłaci największe wpisowe.Połączy się wtedy przyjemne z pożytecznym.A i bezpieczeństwa będzie co niemiara.
Dodano: 09.05.2020 19:05    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.