Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17633) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (13)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Półmaraton Złota Góra 2020. Wpisowe na pomoc dla małej Basi

Dodano: 25.06.2020 16:16
Źródło: LM.pl

Dochód z wpisowego na trzykilometrowy bieg towarzyszący Półmaratonowi Złota Góra przeznaczony zostanie na pomoc dla małej Basi Wardyn - taką decyzję podjęli organizatorzy. 

Półmaraton Złota Góra to tak naprawdę dwa biegi. Oprócz dłuższego, ponad 21-kilometrowego dystansu w ramach imprezy odbywać będzie się również trzykilometrowy bieg i marsz nordic walking. Trwają zapisy na to wydarzenie. Na dystansie półmaratonu miejsc już brakuje, wciąż jeszcze można zapisywać się na bieg trzykilometrowy.

Organizatorzy zawodów, Fundacja im. dr. Erazma Pietrygi, podjęli decyzję o przekazaniu dochodów z wpisowego na bieg na dystansie trzech kilometrów na cele charytatywne. Środki zasilą zbiórkę dla małej Basi Wardyn (link do zbiórki: TUTAJ). Dziewczynka jest niewidoma i dla prawidłowego rozwoju twarzoczaszki i uniknięcia deformacji twarzy, powinna być protezowana przy użyciu transparentnych protez, które pozwolą jej zachować wrażliwość na światło. Zabieg wykonać mogą specjaliści Uniwersytetu Medycznego w Getyndze oraz protetycy z Kassel.

Pierwsza edycja Półmaratonu Złota Góra odbędzie się 15 sierpnia. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.