Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17277) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi

Dodano: 30.06.2020 11:14
Źródło: LM.pl

Piątka zawodników Skoczka Władysławów rywalizowała w Łodzi w I Mityngu Kwalifikacyjnym ŁOZLA. Zawodnicy musieli nie tylko rywalizować z rywalami, ale i z warunkami pogodowymi.

Na zawodników Skoczka Władysławów w Łodzi czekał upał i silny wiatr, co nie sprzyjało biciu rekordów i osiąganiu dobrych rezultatów. Mimo tego zawodnicy z powiatu tureckiego trzykrotnie stawali na podiach.

Trzecie miejsce w biegu na 800 m mężczyzn zanotował Stanisław Grzymski. Reprezentant Skoczka Władysławów przebył ten dystans w czasie 2:12,21 min., o 2,46 sek. przegrywając z zawodnikiem Feniksa Opoczno walkę o srebrny medal. 

Trzecie miejsce wywalczył też Rafał Berliński w trójskoku. W trzeciej próbie zawodnik Skoczka zanotował 12,49 m. W czwartej próbie wyniku tego nie poprawił, notując 12,02 m i ostatecznie wynik z pierwszej udanej próby dał mu brązowy medal. Drugie miejsce przegrał o 18 cm.

Pierwszy w biegu na 110 m przez płotki mężczyzn U-18 był Aleksander Wysocki, choć zawodnik Skoczka nie miał dużej konkurencji. W sesji kwalifikacyjnej wystartowało zaledwie dwóch zawodników, Wysocki był drugi z czasem 15,79. W finale jego rywal z MKS MOS Wrocław już nie wystartował, zawodnik Skoczka zanotował czas 15,78 i z automatu zajął pierwsze miejsce.

Poza podiami uplasowała się jeszcze dwójka zawodników Skoczka. Mikołaj Wysocki był ósmy w biegu na 800 m mężczyzn (2:19,18), a Nikola Kłodawska szósta w biegu na 200 m kobiet (28,07). 

fot. Skoczek Władysławów

  • Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi
  • Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.