Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17629) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (12)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi

Dodano: 30.06.2020 11:14
Źródło: LM.pl

Piątka zawodników Skoczka Władysławów rywalizowała w Łodzi w I Mityngu Kwalifikacyjnym ŁOZLA. Zawodnicy musieli nie tylko rywalizować z rywalami, ale i z warunkami pogodowymi.

Na zawodników Skoczka Władysławów w Łodzi czekał upał i silny wiatr, co nie sprzyjało biciu rekordów i osiąganiu dobrych rezultatów. Mimo tego zawodnicy z powiatu tureckiego trzykrotnie stawali na podiach.

Trzecie miejsce w biegu na 800 m mężczyzn zanotował Stanisław Grzymski. Reprezentant Skoczka Władysławów przebył ten dystans w czasie 2:12,21 min., o 2,46 sek. przegrywając z zawodnikiem Feniksa Opoczno walkę o srebrny medal. 

Trzecie miejsce wywalczył też Rafał Berliński w trójskoku. W trzeciej próbie zawodnik Skoczka zanotował 12,49 m. W czwartej próbie wyniku tego nie poprawił, notując 12,02 m i ostatecznie wynik z pierwszej udanej próby dał mu brązowy medal. Drugie miejsce przegrał o 18 cm.

Pierwszy w biegu na 110 m przez płotki mężczyzn U-18 był Aleksander Wysocki, choć zawodnik Skoczka nie miał dużej konkurencji. W sesji kwalifikacyjnej wystartowało zaledwie dwóch zawodników, Wysocki był drugi z czasem 15,79. W finale jego rywal z MKS MOS Wrocław już nie wystartował, zawodnik Skoczka zanotował czas 15,78 i z automatu zajął pierwsze miejsce.

Poza podiami uplasowała się jeszcze dwójka zawodników Skoczka. Mikołaj Wysocki był ósmy w biegu na 800 m mężczyzn (2:19,18), a Nikola Kłodawska szósta w biegu na 200 m kobiet (28,07). 

fot. Skoczek Władysławów

  • Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi
  • Skoczek Władysławów znów startuje. Rywalizowali w Łodzi

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.