Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16587) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Grand Prix Wielkopolski Wschodniej odwołane z powodu pandemii

Dodano: 1.07.2020 10:39
Źródło: LM.pl

Organizatorzy Grand Prix Wielkopolski Wschodniej zdecydowali o odwołaniu cyklu w bieżącym roku. Nie oznacza to jednak, że nie odbędą się biegi wchodzące w skład Grand Prix.

W tym roku w ramach Grand Prix Wielkopolski Wschodniej odbyć miało się osiem biegów. Plany te pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Przełożony na czerwiec został bieg Wyszyńska Dziesiątka, nie odbył się II Bieg Kłodawskiego Święta Soli, a Bieg Milowego Słupa zorganizowany został w formule indywidualnych startów zawodników bez klasyfikacji. 

- W tej sytuacji, nie mogąc zapewnić równych szans startującym, odwołujemy tegoroczne GPWW i zapraszamy na rok następny - informuje Klub Biegacza Aktywni Konin, organizator Grand Prix, na swoim profilu FB. 

Odwołanie Grand Prix Wielkopolski Wschodniej nie oznacza z automatu odwołania wszystkich biegów wchodzących w jego skład, a jedynie zawieszenie tworzenia klasyfikacji Grand Prix. Decyzje co do organizacji poszczególnych biegów podejmować będą ich organizatorzy. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.