Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15202) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Kolejne wzmocnienia Olimpii. Przychodzą Olczyk i Świderski

Dodano: 20.07.2020 14:54
Źródło: LM.pl

Dwa kolejne transfery ogłosiła w poniedziałek Olimpia Koło. IV-ligowca wcmoznili Bartosz Świderski i Patryk Olczyk.

Najbliższy sezon w wykonaniu Olimpii Koło ma być inni, niż poprzednie. Do tej pory kolanie swoją kadrę opierali niemal wyłącznie na swoich wychowankach i młodych zawodnikach. Teraz strategię nieco zmieniają i zespół budowany jest na bardziej doświadczonych zawodnikach. W ostatnich dniach Olimpia ogłosiła już pozyskanie Michała Rutkowskiego i Łukasza Szymańskiego, a w poniedziałek oficjalnie potwierdzone zostały dwa kolejne transfery.

To piłkarze świetnie znani w regionie. Bartosz Świderski, boczny obrońca i wychowanek Olo Władysławów, grał w młodzieżowych zespołach Legii Warszawa i GKS Bełchatów oraz w III-ligowym Górniku Konin. Ostatni sezon spędził w V-ligowym Sokole Pniewy. Teraz wzmocni kolskiego IV-ligowca.

Drugi piłkarz do Olimpii wraca. Patryk Olczyk, wychowanek Orła Grzegorzew, grał w Kole już w sezonie 2018/2019. Następnie trafił na pół roku do III-ligowego Górnika Konin, a teraz ponownie zostaje wypożyczony z Orła Grzegorzew do Olimpii Koło.

fot. Olimpia Koło

  • Kolejne wzmocnienia Olimpii. Przychodzą Olczyk i Świderski
  • Kolejne wzmocnienia Olimpii. Przychodzą Olczyk i Świderski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.