LM.plSportWygrana Olimpii Koło w ostatnim sparingu. Za tydzień już liga

Wygrana Olimpii Koło w ostatnim sparingu. Za tydzień już liga

Zwycięstwem 4:2 zakończył się ostatni letni sparing Olimpii Koło. W Sompolnie kolanie pokonali tamtejszy V-ligowy GKS 4:2.

W ostatnim letnim sparingu Olimpia mierzyła się na wyjeździe z niżej notowanym GKS Sompolno. Mecz zaczął się dla kolan dobrze, bo już w szóstej minucie prowadzenie Olimpii dał Mikołaj Makarowicz. Jeszcze przed przerwą dla GKS strzelił Ariel Szczesiak. Po zmianie stron nadal dominował zespół z Koła. Ponowne prowadzenie gościom zapewnił zawodnik testowany, a na 1:3 podwyższył Mikołaj Makarowicz. Straty gospodarzy zmniejszył nieco Przemysław Jankowski, a wynik spotkania na 2:4 z rzutu karnego ustalił zawodnik testowany.

Był to szósty mecz kontrolny Olimpii Koło w letnim okresie przygotowawczym. Drużyna Tomasza Mikusika odnotowała pięć zwycięstw i jedną porażkę. Start ligi już za tydzień. Kolanie zmierzą się na wyjeździe z Wartą II Poznań.

GKS Sompolno - Olimpia Koło 2:4 (27' Ariel Szczesiak, 68' Przemysław Jankowski - 6', 57' Mikołaj Makarowicz, 49', 75' zawodnik testowany)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mikołaj Czajka, Konrad Cieślak, Michał Rutkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Patryk Olczyk, Mikołaj Makarowicz.

Ponadto zagrali: Bartosz Kordylewski, Bartosz Świderski, Kacper Cieślak, Szymon Wawrzyniak, Adam Kozajda, Adam Ciesielski, Konrad Lewandowski, Bartosz Uliński.