LM.plSportIV liga. Na pierwsze punkty jeszcze poczekają. Porażka Wilków

IV liga. Na pierwsze punkty jeszcze poczekają. Porażka Wilków

0:2 przegrały Wilki Wilczyn w pierwszym, historycznym meczu w IV lidze. - Skuteczność po naszej stronie tym razem zawiodła - podsumowują starcie wilczynianie.

Dla Wilków Wilczyn mecz pierwszej kolejki IV ligi był historyczny. Beniaminek rozgrywek jeszcze nigdy nie występował na tak wysokim szczeblu. Tej okazji nie udało się jednak uczcić wygraną, Wilki przegrały w Nowych Skalmierzycach 0:2.

Obie bramki padły w bardzo krótkim odstępie czasu. W 28. minucie prowadzenie gospodarzom dał Tomasz Kaczmarek, a już minutę później podwyższył Mateusz Nogaj. - Mecz pełen walki i mnóstwa okazji, niestety skuteczność po naszej stronie tym razem zawiodła, choć nie pozostawiliśmy meczu bez ambicji i chęci zwycięstwa - podsumowali spotkanie na swoim profilu FB wilczynianie.

Po sobotnich spotkaniach Wilki plasują się na dziewiętnastym miejscu w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz, inauguracja IV ligi w Wilczynie, już za tydzień. Zespół Radosława Konieczki podejmie Victorię Ostrzeszów.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wilki Wilczyn 2:0 (28' Tomasz Kaczmarek, 29' Mateusz Nogaj)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Michał Zajączkowski, Wiktor Mochalski, Kamil Kwiatkowski, Igor Kuźniewski, Patryk Szymaniak (Adrian Górecki), Marcel Koziorowski, Krystian Robak (Łukasz Przebieracz), Mikołaj Nowakowski, Bartosz Domaniecki (Marcin Balalja), Wiktor Kacprzak (Adrian Kamiński).