Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportSparta Konin zbiera na koszulki. Licytacja piłki Lecha Poznań

Sparta Konin zbiera na koszulki. Licytacja piłki Lecha Poznań

Dodano: , Żródło: LM.pl
Sparta Konin zbiera na koszulki. Licytacja piłki Lecha Poznań

Do końca poniedziałku trwa licytacja piłki i kart z podpisami zawodników Lecha Poznań. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na kupno koszulek treningowych dla piłkarzy Sparty Konin.

Przypomnijmy, w październiku ubiegłego roku, w obliczu problemów finansowych i organizacyjnych CKS Sparta Konin, grupa rodziców trenujących w klubie zawodników powołała nowe stowarzyszenie pod nazwą MKS Sparta Konin. Po ostatecznym upadku ,,starej" Sparty ,,nowa" Sparta przejęła drużynę juniorów młodszych. Zespół jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu.

Podobne przygotowania czyni zarząd klubu. Stąd pomysł na zbiórkę pieniędzy poprzez licytację gadżetów Lecha Poznań. Na aukcję wystawione zostały piłka oraz karty z podpisami zawodników Kolejorza, którzy wystąpili w meczu z Górnikiem Zabrze. 

Jak wspominaliśmy wcześniej....⚽ Lech Poznań - Dziękujemy😍 Otrzymaliśmy od naszych Przyjaciół z Lecha Poznań świetny...

Opublikowany przez MKS Sparta Konin Środa, 29 lipca 2020

Licytacja trwa na profilu FB MKS Sparta Konin. Propozycje ceny zakupu wpisywać można w komentarzach. Obecnie najwyższa kwota to 500 zł. Licytacja trwa do końca poniedziałku 3 sierpnia, a dochód z akcji przeznaczony zostanie na zakup koszulek treningowych dla zespołu juniorów młodszych.

Sparta Konin zbiera na koszulki. Licytacja piłki Lecha Poznań
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole