LM.plSportIII liga: Górnik Konin - Kotwica [RELACJA NA ŻYWO]

III liga: Górnik Konin - Kotwica [RELACJA NA ŻYWO]

W meczu czwartej kolejki III ligi Górnik Konin podejmuje Kotwicę Kołobrzeg. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu.

90' W ostatniej akcji z wolnego uderzał jeszcze Przybyszewski, ale niecelnie. Koniec meczu, Górnik Konin przegrał z Kotwicą Kołobrzeg 1:3.

90' I jeszcze jeden kartonik, tym razem Kozajda. Pogramy jeszcze pięć minut.

90' Żółta kartka za faul na Szczyrbie.

88' Zmiana w Kotwicy, Gilson za Vovchenkę.

86' Sieradzki za Gajdę.

83' Druga żółta kartka dla Nowaka, piłkarz Górnika schodzi z boiska z czerwienią.

81' Kolejna zmiana w Kotwicy, Kalupa za Włodykę.

79' Faulował w szesnastce Stożek, rzut karny dla Kotwicy. Wykorzystuje go Furtado, który doczekał się drugiej bramki. 1:3.

78' Schodzi Więcek, za niego Jatczak. Siadł Górnik po tej drugiej bramce, nie widać zrywu i walki o wyrównanie.

76' Faulował Nowak, ukarany żółtą kartką.

72' 1:2. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, na bliższym słupku główkował Vovchenko i pokonał Wadacha.

71' Kolejna zmiana w Kotwicy, schodzi Mikołajczak, za niego Szczyrba.

65' Dośrodkowanie z prawej strony, zamykał głową Furtado, boczna siatka.

61' Uderzał po rzucie rożnym Kozajda, broni Wadach.

60' Rzut wolny dla Kotwicy z 18 m, Furtado trafia w mur.

59' Żółta kartka dla Bartłomieja Gajdy.

57' Zmiana w Górniku Konin, zszedł Ścibiorek zastąpiony przez Filipa Stożka. W Kotwicy Jurków wszedł za de Sousę.

55' Kolejna okazja, tym razem uderzał Jakubov, ale znów obok bramki.

53' Akcja Vovchenki lewą stroną, wbiegał Furtado w pole karne, ale strzał niecelny.

50' Odpalone race przez kibiców Górnika, mecz na chwilę przerwany.

46' Oba zespoły zaczynają bez zmian.

46' Zaczynamy drugą połowę!

45' Koniec pierwszej połowy, Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:1!

45' Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

43' Kolejny kartonik, tym razem dla Michała Mikołajczaka. Duże emocje na ławce Kotwicy.

42' Żółtą kartką za faul upomniany Przybyszewski.

40' Faulowany na skraju pola karnego Przybyszewski, rzut karny dla Górnika! Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany i mamy 1:1!

33' Kolejne dobre zagranie Furtado w pole karne, nie zdążył zamknąć Vovchenko.

29' Dośrodkowanie z rzutu wolnego, główkował jeden z zawodników Kotwicy, ale świetną interwencją popisał się Wadach, parując piłkę.

25' Przedzierał się znowu prawą stroną Furtado, wygrał pojedynek ze Ścibiorkiem, ale jego dogrania w szesnastkę nikt nie wykorzystał.

23' Uderzenie z pola karnego, na linii bronią koninianie. Blisko drugiej bramki.

19' Prostopadła piłka z głębi pola, w sytuacji sam na sam Furtado, lekko podcina piłkę nad Wadachem i jest 0:1.

17' Zarysowuje się przewaga Kotwicy, ale na razie goście bez groźnych sytuacji pod bramką Górnika. Z prawej strony dośrodkowywał Furtado, ale wybijają obrońcy biało-niebieskich.

11' Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki.

10' Dużo walki w środku pola, niewiele pod bramkami. Na razie wyrównany mecz.

3' Drużynowa akcja Górnika w polu karnym, uderzał Draszczyk, ale bardzo niecelnie.

2' Pierwsza próba z dystansu Miłosza Nowaka, ale strzał niecelny.

1' Zaczynamy!

16.52 Po porannej duchocie w Koninie już ani śladu, temperatura spadła do 23 stopni, pada drobny deszcz.

16.50 Składy obu zespołów:

Górnik Konin: Maksym Wadach - Damian Ścibiorek, Bartłomiej Gajda, Bartosz Zakrzewski, Jakub Draszczyk, Kacper Robaczyński, Kamil Sternicki, Miłosz Nowak, Emil Więcek, Dawid Przybyszewski, Kamil Krupiński.

Kotwica Kołobrzeg: Jakub Trojanowski - Bartosz Gęsior, Gabriel Reis Polonio De Sousa, Ednilson de Jesus Tavares Furtado, Ondrej Jakubov, Kamil Włodyka, Aleksander Kowalski, Michał Mikołajczak, Michał Kozajda, Michał Koźlik, Mykyta Vovchenko.

16.47 Już za niecałe piętnaście minut początek meczu czwartej kolejki III ligi. Górnik Konin podejmuje Kotwicę Kołobrzeg i walczy o pierwsze punkty w tym sezonie.