LM.plSportW starciu beniaminków lepsza Krobianka. Trzecia porażka Wilków

W starciu beniaminków lepsza Krobianka. Trzecia porażka Wilków

Dwukrotnie Wilki wychodziły na prowadzenie w Krobii i dwukrotnie Krobianka straty odrabiała, by ostatecznie pokonać zespół Radosława Konieczki 3:2.

W sobotę wilczynianie mierzyli się z innym beniaminkiem IV ligi - Krobianką Krobia. Spotkanie rozpoczęło się dla Wilków dobrze, w 28. minucie prowadzenie gościom dał Adrian Górecki. Gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali i po pierwszej połowie spotkania był remis 1:1.

Chwilę po zmianie stron gola dla Wilków zdobył Wiktor Kacprzak. Z ponownego prowadzenia goście cieszyli się zaledwie dziesięć minut. Krobianka znów wyrównała, tym razem za sprawą Przemysława Kaczmarka. Jakby tego było mało, gospodarze w 82. minucie sami wyszli na prowadzenia. Gola na wagę trzech punktów dla Krobianki zdobył Marcin Masełkowski.

Była to trzecia porażka Wilków w tym sezonie. Zespół Radosława Konieczki spadł na dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz w przyszłą sobotę. Tym razem wilczynian czeka wyjazd na mecz z Polonią Kępno.

Krobianka Krobia - Wilki Wilczyn 3:2 (43', 82' Marcin Masełkowski, 65' Przemysław Kaczmarek - 28' Adrian Górecki, 55' Wiktor Kacprzak)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Igor Kuźniewski, Kamil Kwiatkowski, Michał Zajączkowski, Patryk Szymaniak, Adrian Górecki (56' Bartosz Domaniecki), Wiktor Mochalski (62' Marcin Balalja), Mikołaj Nowakowski, Łukasz Przebieracz (84' Dominik Jesiołowski), Krystian Robak, Wiktor Kacprzak.