Sportowy weekend: Po raz kolejny upamiętnią Henryka Warwasa
Tradycyjny bieg ku pamięci Henryka Warwasa odbędzie się w najbliższą sobotę w Kleczewie. Tego samego dnia rywalizacja czeka również żeglarzy.
4 września (piątek):
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga): Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew, stadion przy ul. Karłowicza 28 w Szczecinie
5 września (sobota):
godz. 11.00: Regaty o Puchar Prezesa ZE PAK SA - Dzień Energetyka, przystań KŻ Energetyk w Gosławicach
Szósta kolejka V ligi gr. III:
godz. 11.00: KS Opatówek - Polonus Kazimierz Biskupi, stadion przy ul. Ogrodowej w Opatówku
godz. 11.00: GKS Rychtal - SKP Słupca, stadion przy ul. Kępińskiej w Rychtalu
godz. 17.00: Zjednoczeni Rychwał - Piast Kobylin, stadion przy ul. Sportowej 34 w Rychwale
Piąta kolejka klasy okręgowej gr. III:
godz. 11.00: Polonia Golina - Warta Pyzdry, stadion przy ul. Kusocińskiego 33 w Golinie
godz. 16.00: Zjednoczeni Trzemeszno - Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Sportowej 19 w Trzemesznie
godz. 17.00: Sparta Sklejka Orzechowo - Zryw K-Flex Dąbie, stadion przy ul. Szkolnej 15 w Orzechowie
godz. 17.00: Pelikan Niechanowo - Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Brzozowej 1 w Niechanowie
godz. 17.00: Warta Krzymów - GKS Żerków, stadion przy ul. Mlecznej 1 w Krzymowie
godz. 11.45: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk Konin - Czarni Sosnowiec, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie - transmisja w TVP Sport
godz. 14.00: Piknik biegowy upamiętniający Henryka Warwasa, Malta w Kleczewie
Siódma kolejka IV ligi gr. wielkopolska:
godz. 15.00: Polonia 1912 Leszno - Olimpia Koło, stadion przy ul. Strzeleckiej 8 w Lesznie
godz. 16.00: Wilki Wilczyn - Tarnovia Tarnowo Podgórne, stadion przy ul. 700-lecia 14 w Wilczogórze
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga): Górnik Konin - Flota Świnoujście, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
6 września (niedziela):
Szósta kolejka V ligi gr. III:
godz. 16.00: Zefka Kobyla Góra - Tulisia Tuliszków, stadion przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Kobylej Górze
godz. 17.00: GKS Sompolno - Raszkowianka Raszków, stadion przy ul. Kaliskiej 49 w Sompolnie
godz. 17.00: MKS Dąbie - Piast Czekanów, stadion w Dąbiu
Piąta kolejka klasy okręgowej gr. III:
godz. 17.00: Baszta Przedecz - Orlik Miłosław, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedczu
godz. 17.00: Orzeł Grzegorzew - Czarni Brzeźno, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 17.00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie