LM.plSportRobert Tralewski i Julia Rybakowska mistrzami Konina w golfie

Robert Tralewski i Julia Rybakowska mistrzami Konina w golfie

26 zawodników wystartowało w tegorocznych Mistrzostwach Konina w Golfie. Turniej rozegrany został w dwóch rundach na Pomorzu.

Na aż dwóch polach golfowych na Pomorzu - Kamień Golf Club Poland oraz Amber Baltic Golf Club - rywalizowali zawodnicy w turnieju Konin Golf Masters with Aero Poznań, będącym jednocześnie Mistrzostwami Konina 2020. W zawodach wzięło udział 26 zawodników.

W kategorii brutto zwyciężył Robert Tralewski z wynikiem 174 uderzeń. Tegoroczny mistrz Konina wyprzedził Piotra Zbyszewskiego, który prowadził po pierwszej rundzie, a który ostatecznie uzyskał wynik 179 uderzeń. Trzecie miejsce zajął Ryszard Rychlik (188 uderzeń).

W kategorii netto triumfowała Julia Rybakowska (139), drugi był Cezary Głuchowski (144), a trzeci - Paweł Ratajczyk (145).