Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17612) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Slugfest 18. Dwie porażki i wygrana zawodników Shooters Konin

Dodano: 12.09.2020 23:25
Źródło: LM.pl

Decyzjami sędziów kończyły się wszystkie trzy walki z udziałem zawodników Shooters Konin podczas gali MMA Slugfest 18 w Wągrowcu. Jako jedyny zwyciężył Mikołaj Mikołajczyk.

Podczas pierwszej po pandemii gali MMA organizowanej przez grupę Slugest w oktagonie zaprezentowało się trzech zawodników Shooters Konin. Jako pierwszy w kat. 65,8 kg walczył Mikołaj Mikołajczyk, a jego rywalem był Wojciech Monarcha z MMA Witkowo.

W pierwszej rundzie zawodnicy dwukrotnie znaleźli się w parterze, oba razy za sprawą Monarchy, ale zawodnik MMA Witkowo nie był tam w stanie zagrozić Mikołajczykowi. W drugiej rundzie koninianin szukał wątroby rywala, Monarcha znów raz przeszedł do parteru i znów reprezentantów Shootersów się wybronił. W stójce to koninianin miał przewagę i to przełożyło się na korzystną dla niego decyzję sędziów i wygraną 3:0 (29:28, 29:28, 29:28).

O ile Mikołajczyk w parterze się bronił, o tyle Hubert Drzyzga w parterze przegrał. Całą pierwszą rundę dominował tam jego rywal - Przemysław Barański. W trzeciej rundzie Drzyzga próbował zaatakować w stójce, ale zawodnik KS Strefa ponownie doprowadził do parteru, dzięki czemu wygrał u sędziów 3:0 (30:27, 30:27, 29:28).

Wyrównaną walkę stoczył natomiast Hubert Szkalski. Ostatni z Shootersów zaliczył dobrą pierwszą rundę, dobrze walcząc w stójce i próbując raz zejścia do parteru. W drugiej rundzie koninianin znów szukał obalenia, ale jego rywal, Jarosław Galuba, dobrze się bronił i zaczął trafiać ciosami. Zawodnik Dojo Wagrowiec zdobył przewagę w ostatniej części walki, Szkalski dotrwał do końca, ale przegrał u sędziów 0:3 (26:30, 26:30, 27:30). 

Wyniki walk zawodników Shooters Konin:
kat. 83,9 kg: Jarosław Galuba (Dojo Wągrowiec) - Hubert Szkalski (Shooters Konin) 3:0
kat. 77,1 kg: Przemysław Barański (KS Strefa) - Hubert Drzyzga (Shooters Konin) 3:0
kat. 65,8 kg: Wojciech Monarcha (MMA Witkowo) - Mikołaj Mikołajczyk (Shooters Konin) 0:3.

źródło / fot. Slugfest

  • Slugfest 18. Dwie porażki i wygrana zawodników Shooters Konin
  • Slugfest 18. Dwie porażki i wygrana zawodników Shooters Konin
  • Slugfest 18. Dwie porażki i wygrana zawodników Shooters Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.