Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18081) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Dwie załogi z regionu startowały w Pucharze Polski w klasie Omega

Dodano: 16.09.2020 11:02
Źródło: LM.pl

Reprezentacje KŻ Energetyk Konin i UKS Delfin Ślesin rywalizowały w Lubiatowie w drugiej rundzie Pucharu Polski w klasie Omega. Na półmetku rywalizacji obie załogi plasują się w środku stawki.

Dwie załogi z regionu konińskiego rywalizowały na Jeziorze Sławskim w ramach drugiej rundy Pucharu Polski w klasie Omega, obie pływały w klasie Omega Sport. KŻ Energetyk Konin reprezentowali Hubert Zaborowski, Szymon Sikorski i Mateusz Szczepaniak na jachcie Fuzel, a UKS Delfin Ślesin - Piotr Paruszkiewicz, Kacper Gębicki i Jacek Olejniczak. 

W Lubiatowie udało się rozegrać sześć biegów. Koninianie zameldowali się na piętnastym miejscu na mecie, a ślesinianie na miejscu siedemnastym. Dla obu załóg było to już drugi start w tegorocznym Pucharze Polski. Dzięki temu oba zespoły plasują się w środku stawki klasy Omega Sport. Załoga KŻ Energetyk jest obecnie jedenasta i ma na koncie 152 pkt, a żeglarze z UKS Delfin Ślesin zajmują trzynaste miejsce ze 147 pkt w dorobku. Sklasyfikowane są obecnie 22 załogi.

Kolejna, trzecia runda Pucharu Polski odbędzie się już w najbliższy weekend. Żeglarze rywalizować będą w Krynicy Morskiej.

fot. Bartosz Modelski (Sail Spotting)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.