Dzisiaj jest sobota 31 października 2020, imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16782) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
10 / 11oC
Pojutrzepogoda
12 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piosenką wspiera protestujących w obronie praw kob ... (10)Górnik - Jarota 1:9. To najwyższa porażka Górnika ... (2)

Biegacz z Konina w Ninja Warrior Polska. Występ już we wtorek

Dodano: 18.09.2020 13:49
Źródło: LM.pl

Maciej Serafiński, biegacz OCR z Konina, wystąpił w show Polsatu ,,Ninja Warrior Polska". Jego zmagania z przeszkodami obejrzeć będzie można już w najbliższy wtorek.

,,Ninja Warrior Polska" to program emitowany w telewizji Polsat. Jego uczestnicy pokonują tor przeszkód, starając zrobić się to w jak najkrótszym czasie. Już same nazwy poszczególnych elementów toru mówią dużo o skali trudności: ,,wirujący most", ,,krzywa ściana", ,,wiszące okna", czy ,,zwis z klifu".

Wśród ochotników, którzy postanowili zmierzyć się z torem przeszkód był również koninianin. Maciej Serafiński jest biegaczem OCR (biegi z przeszkodami) i to jednym z najlepszych w Polsce. Niecałe dwa tygodnie temu zajął czwarte miejsce w biegu na dwanaście kilometrów Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych i szóste miejsca w kat. Elita oraz w sztafecie.  

Występ koninianina w ,,Ninja Warrior Polska" będzie można obejrzeć już w najbliższy wtorek 22 września o godz. 20.05 w telewizji Polsat. 

fot. profil FB Serafin OCR

  • Biegacz z Konina w Ninja Warrior Polska. Występ już we wtorek

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Seraf! Jesteśmy z Ciebie dumni...!!! Tylko ludzie, którzy, wierzą w swoją siłę woli i umiejętności pokonywania wszelkich trudności ,zasługują na pełny szacunek... !!! Nieważne jaki wynik, ważne, że Ty Byłeś, Jesteś i Będziesz Najlepszy....!!! Gratulacje!!!
Dodano: 19.09.2020 02:54    Przez: Wiedźma
gratulacje ,brawo
Dodano: 18.09.2020 17:19    Przez: ~gabi

KOMENTARZE

gratulacje ,brawo
Dodano: 18.09.2020 17:19    Przez: ~gabi
Na pewno odpadnie
Dodano: 19.09.2020 00:48    Przez: Zobi
Seraf! Jesteśmy z Ciebie dumni...!!! Tylko ludzie, którzy, wierzą w swoją siłę woli i umiejętności pokonywania wszelkich trudności ,zasługują na pełny szacunek... !!! Nieważne jaki wynik, ważne, że Ty Byłeś, Jesteś i Będziesz Najlepszy....!!! Gratulacje!!!
Dodano: 19.09.2020 02:54    Przez: Wiedźma
avatar jestem na TAK !
Dodano: 19.09.2020 11:02    Przez: Tonny Soprano
Kolejny młodzik szuka sposobu by wziąć z tego pseudomiasta
Dodano: 19.09.2020 22:41    Przez: Nie

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.