Dzisiaj jest sobota 31 października 2020, imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16777) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
10 / 11oC
Pojutrzepogoda
12 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piosenką wspiera protestujących w obronie praw kob ... (10)Górnik - Jarota 1:9. To najwyższa porażka Górnika ... (2)

IV liga pogra dłużej jesienią. Ostatnie mecze na początku grudnia

Dodano: 18.09.2020 14:18
Źródło: LM.pl

Do początku grudnia grać będzie IV liga. Tym samym cała runda jesienna rozegrana zostanie jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Pierwotnie runda jesienna IV ligi planowana była do 28 listopada. Dwie ostatnie kolejki rozegrane miały być wiosną lub, ewentualnie, jeszcze w tym roku, jeżeli pozwoliłyby na to warunki atmosferyczne. Jak jednak informuje w komunikacie Wielkopolski ZPN, ostatecznie postawiono na to drugie rozwiązanie. - Działacze uczestniczących w rozgrywkach zespołów w coraz większej liczbie dochodzili do wniosku, że takie rozwiązanie pozwoli lepiej zaplanować im kolejne miesiące funkcjonowania. Udając się bowiem na przewę zimową, będą wiedzieli, czy wiosną przyjdzie im walczyć o awans czy też utrzymanie w najsilniejszej lidze wojewódzkiej.

Przełożenie dwóch kolejek rundy jesiennej na ten roku powoduje modyfikacje w kalendarzu. Pierwsza z tych kolejek rozegrana zostanie 11 listopada. Wilki Wilczyn zagrają wtedy na wyjeździe z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp., a Olimpia Koło - w Gołuchowie z LKS. 21. kolejka odbędzie się natomiast w weekend 5 - 6 grudnia. Olimpia podejmie wtedy Ostrovię 1909 Ostrów Wlkp., a Wilki Wilczyn - KKS 1925 II Kalisz. 

To powoduje natomiast kolejne zmiany - tym razem w terminarzu wojewódzkiego Pucharu Polski. Pierwotnie bowiem 11 listopada miały odbyć się mecze rundy wstępnej z udziałem m.in. Wilków Wilczyn. Starcie wilczynian z KKS 1925 II Kalisz przesunięte zostało na 21 października. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Wilki Wilczyn,   terminarzDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.