Dzisiaj jest wtorek 27 października 2020, imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16204) SPORT FORUM FIRMY (5540) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Brzeźno. Szkoła zaangażowała się w jesienną zbiórk ... (1)Konin. Przed siedzibą PiS prawie nie ma śladu po p ... (12)

Czy warto chodzić na korepetycje z Informatyki?

Materiał promocyjny

Dodano: 21.09.2020 13:07

Czy warto chodzić na korepetycje z Informatyki?

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii to swoisty znak czasów, w jakich przyszło nam żyć i naszym dzieciom dorastać. Mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, które niemal każdego dnia trafiają do rąk użytkowników na całym świecie, daje nam obraz tego, jak intensywnie postępują prace technologiczne opierające się właśnie na rozwiązaniach najnowocześniejszej informatyki. Informatyka bowiem to dziedzina, z którą spotykamy się niemal w każdym aspekcie naszego codziennego życia i to właśnie na niej bazuje obecnie świat. Doskonała znajomość informatyki, a także ciągłe kształcenie w tym kierunku i oparcie swojej ścieżki rozwoju naukowego oraz zawodowego właśnie na niej, to szansa na samorealizację, a także ogromne perspektywy zawodowe. Odpowiedź na pytanie, czy warto chodzić na korepetycje z informatyki, wydaje się więc oczywista.

Korepetycje Informatyka. Jak znaleźć dobrego korepetytora z informatyki?

Jak powinny wyglądać korepetycje Informatyka? Czy może lepiej zapytać, czy warto pobierać korepetycje u Informatyka i czy w ogóle ma to sens? Zacznijmy po kolei, kto powinien udzielać korepetycji z informatyki? Oczywiście, że może to być nauczyciel informatyki, student, a także wykwalifikowany programista – wszystko zależy do tego, jakie mamy oczekiwania wobec tego rodzaju zajęć?

Aby wybrać odpowiedniego korepetytora, musimy określić swoje potrzeby i oczekiwania, inne bowiem będą dla dziecka w wieku szkolnym, które nie radzi sobie z obsługą pakietu Office, a całkiem inne dla studenta Informatyki, mającego problem ze zrozumieniem istoty kodowaniem w specjalistycznym języku. Aby znaleźć korepetytora posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w korepetycjach z informatyki, warto skorzystać z dedykowanego portalu buki.org.pl, gdzie możemy przeglądać tysiące ogłoszeń, a także dodawać swoje ogłoszenia w sprawie korepetycji. Ważną kwestią podczas wyboru korepetycji z informatyki będzie cena – która w przypadku podstawowych umiejętności informatycznych niezbędnych dla ucznia szkoły podstawowej, będzie najprawdopodobniej niższa niż w przypadku wyboru fachowego programisty.

Korepetycje informatyka online – czy warto?

Nauka w czasie globalnej pandemii nie jest łatwa. Szkoła przeszła szereg transformacji, a formy prowadzenia lekcji musiały zostać dopasowane do aktualnej sytuacji. Wobec tego pojawiły się również nowe formy pobierania korepetycji online. Korepetycje online z informatyki oraz innych przedmiotów szkolnych mogą być równie skuteczne, jak korepetycje stacjonarne, chociażby z tego powodu, że już samo połączenie się zdalne z nauczycielem wymaga pewnych umiejętności informatycznych. Można powiedzieć, że jest to nauka przez doświadczenie. Mimo iż prawdopodobnie nie każdemu przypadną do gustu korepetycje online, podobnie jak nauka zdalna, warto jednak wziąć tę opcję pod uwagę, ponieważ daje ona dużo większe bezpieczeństwo, a także nie jest regulowana przez nakładane na nas obostrzenia sanitarne, dlatego naukę można kontynuować bez względu na panującą wokół sytuację epidemiologiczną.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nauka,   edukacja,   informatyka,   korepetycjeDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.