Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17792) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 3oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (1)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (3)

Ruszyły zapisy do XXIX Biegu o Lampkę Górniczą. Jest 500 miejsc

Dodano: 21.09.2020 13:19
Źródło: LM.pl

13 grudnia ulicami Konina pobiegną uczestnicy XXIX Biegu o Lampkę Górniczą. W poniedziałek ruszyły zapisy do zawodów, limit wynosi 500 miejsc.

Rok temu Bieg o Lampkę Górniczą przeszedł duże zmiany. Biegnących zawodników oglądać można było w samym centrum nowej części Konina, 380 biegaczy rywalizowało m.in. na ulicy Dworcowej, Al. 1 Maja, Wyszyńskiego, czy Zakole. W kat. mężczyzn zwyciężył Piotr Frydrychowski z Kleczewa, a wśród kobiet - Michalina Walczak-Pecyna z Budzisławia Górnego.

Tegoroczna edycja biegu zaplanowana jest na 13 grudnia. Szczegółów organizatorzy z KB Aktywni Konin jeszcze nie zdradzają, ale w poniedziałek rozpoczęły się zapisy do zawodów. Limit miejsc wynosi 500, z uwagi na pandemię koronawirusa biegacze będą startować w dwóch grupach po 250 osób. Trasa będzie liczyć dziesięć kilometrów ze startem przy ul. Dworcowej i metą przy hali Rondo. Tradycyjnie podczas biegu odbędą się Mistrzostwa Polski Górników Węgla Brunatnego. 

Zapisywać można się już na stronie datasport.pl (TUTAJ) do 4 grudnia lub do wyczerpania limitu miejsc.   

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   XXIX Bieg o Lampkę Górniczą,   zapisyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.