Dzisiaj jest poniedziałek 25 stycznia 2021, imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17902) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porozmawiajmy o firmach i przedsiębiorcach w pande ... (2)Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (4)

Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Konin bez medalu

Dodano: 25.09.2020 11:42
Źródło: LM.pl

Niejednomyślną decyzją sędziów swój ćwierćfinałowy pojedynek na Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie przegrał Julian Witkowski. Tym samym żaden z koninian nie wróci z mistrzostw z medalem.

Julian Witkowski z Zagłębia Konin był jedynym pięściarzem z naszego miasta, który walczył w piątek w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie. Jego rywalem w kat. 56 kg był Oskar Sobański z Pomorzanina Toruń.

W przeciwieństwie do czwartkowego pojedynku, w piątek Witkowskiego czekała o wiele trudniejsza przeprawa. Jego rywal od pierwszej rundy był bardzo aktywny i bardzo agresywny. Dość powiedzieć, że walczący jeszcze w czwartek z opuszczoną gardą pięściarz Zagłębia w piątek musiał już wysoko unosić ręce.

Koninianin nie odstawał jednak od swojego rywala i obaj pięściarze stoczyli wyrównaną walkę. Potwierdziła to decyzja sędziów, która była niejednogłośna. Lepszy według arbitrów był jednak Sobański i to on dostanie szansę walki w półfinale.

Porażka Witkowskiego oznacza, że podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie żaden z reprezentantów naszego miasta nie wywalczy ani jednego krążka. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.