Sportowy weekend: Ligowe granie - nożna, siatkówka, koszykówka
Najbliższy sportowy weekend upłynie pod znakiem rozgrywek ligowych. Sezon zaczną koszykarki MKS MOS Konin, kontynuują go piłkarki, piłkarze i siatkarze.
2 października (piątek):
godz. 20.00: gala boksu zawodowego Rocky Boxing Night: Igor Jakubowski - Paweł Nowaczyński, hala sportowa w Kościerzynie
3 października (sobota):
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk Konin - ROW Rybnik, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie - TRANSMISJA W LM.PL
Dziewiąta kolejka klasy okręgowej gr. III:
godz. 12.00: Pelikan Niechanowo - Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Brzozowej 1 w Niechanowie
godz. 16.00: Polanin Strzałkowo - Warta Pyzdry, stadion przy Al. Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 16.00: Sparta Sklejka Orzechowo - Zjednoczeni Trzemeszno, stadion przy ul. Szkolnej 15 w Orzechowie
Jedenasta kolejka IV ligi gr. wielkopolskiej:
godz. 14.00: Wilki Wilczyn - Warta Międzychód, stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 15.00: Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło, stadion przy ul. ks. Skargi 56 w Trzciance
godz. 16.00: mecz piłki nożnej (III liga): Górnik Konin - Sokół Kleczew, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Dziesiąta kolejka V ligi gr. III:
godz. 16.00: Zjednoczeni Rychwał - Stal Pleszew, stadion przy ul. Sportowej 34 w Rychwale
godz. 16.00: KS Opatówek - MKS Dąbie, stadion przy ul. Ogrodowej w Opatówku
godz. 16.00: Tulisia Tuliszków - Piast Kobylin, stadion przy ul. Nortowskiej 1 w Tuliszkowie
Druga kolejka II ligi siatkówki gr. I:
godz. 19.00: SKS Gorzów Wlkp. - SPS Konspol Słupca, hala sportowa w Gorzowie Wlkp.
godz. 19.00: Wilki Wilczyn - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, hala sportowa w Wilczynie - TRANSMISJA W LM.PL
4 października (niedziela):
godz. 10.00: Finał Turniejów Klubowych KKG, pole golfowe w Olszewce
Dziesiąta kolejka V ligi gr. III:
godz. 11.00: GKS Sompolno - Orzeł Mroczeń, stadion przy ul. Kaliskiej 49 w Sompolnie
godz. 12.00: Victoria Skarszew - SKP Słupca, stadion w Skarszewie
godz. 15.00: Zefka Kobyla Góra - Polonus Kazimierz Biskupi, stadion przy ul. Powstańcow Wlkp. 12 w Kobylej Górze
godz. 13.00: mecz koszykówki (II liga): MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - MKS MOS Konin, hala sportowa w Bydgoszczy
Dziewiąta kolejka klasy okręgowej gr. III:
godz. 13.00: Czarni Brzeźno - Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Głównej 70a w Brzeźnie
godz. 15.00: Warta Eremita Dobrów - GKS Żerków, stadion w Dobrowie 131a
godz. 15.00: Baszta Przedecz - Polonia Golina, stadion przy ul. Zamkowej 5a w Przedczu
godz. 16.00: Kasztelania Brudzew - Zryw K-Flex Dąbie, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 16.00: Orzeł Grzegorzew - Orlik Miłosław, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 15.00: mecz piłki nożnej kobiet (II liga): Medyk II Konin - WAP Włocławek, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie