Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17844) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Ireneusz Mila ze srebrnym medalem w Mistrzostwach Polski ADCC

Dodano: 5.10.2020 12:15
Źródło: LM.pl

Trzech zawodników Shooters Konin rywalizowało w weekend w Mistrzostwach Polski ADCC. Srebrny medal z Warszawy przywiózł Ireneusz Mila. 

Ireneusz Mila startował w mistrzostwach w kat. master zaawansowany do 83 kg. W pierwszej walce zawodnik Shooters Konin pokonał na punkty Zbigniewa Lesia (Grappling Kraków) 5:0, a w finale przegrał 0:8 z Krzysztofem Łukaszewiczem (Dragon's Den / Ze Radiola Poland), zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Blisko krążka był również Przemysław Rosiak walczący w kat. pro do 66 kg. Zawodnik Shooters najpierw wygrał z Róbertem Deličem (Free Fight Club Detva). Rywal Rosiaka poddał walkę po założonej gilotynie. W drugim pojedynku reprezentant Shootersów też wygrał przed czasem, pokonując Igora Dziubałtowskiego (Academia Gorila) przez skrętówkę. W walce o brąz Rosiak uległ jednak Martinowi Martin Rapčanowi (Sportovní klub Pretorian), przegrywając po założonym kluczu na stopę i zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

W kat. pro do 77 kg wystartował natomiast Patryk Burdziński. Koninianin przegrał już jednak w pierwszej walce po założonym taktarovie i poddaniu. 

fot. Shooters Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.