LM.plSportSzesnaście goli w dwunastu meczach. Kacprzak znów trafia

Szesnaście goli w dwunastu meczach. Kacprzak znów trafia

Niepowstrzymany w tym sezonie IV ligi jest Wiktor Kacprzak. W sobotnim meczu dwunastej kolejki napastników Wilków znów trafił do siatki rywali, a zespół Radosława Konieczki wygrał trzeci mecz z rzędu.

W dwunastej kolejce wilczynianie mierzyli się z rywalem, z którym grali w zeszłym sezonie w V lidze - Odolanovią Odolanów. Drugi z beniaminków IV ligi radził sobie do tej pory nieco lepiej od Wilków, ale w bezpośrednim starciu musiał uznać wyższość zespołu z powiatu konińskiego, a dokładniej - strzelającego w tym zespole na potęgę Wiktora Kapcrzaka.

Tym razem supersnajperów Wilków otworzył wynik w dziewiętnastej minucie spotkania. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie wilczynian podwyższył jeszcze Wiktor Mochalski i goście do przerwy spokojnie wygrywali 2:0.

Zaraz po zmianie stron kontaktowego gola zanotował Karol Krystek, ale odpowiedź Wilków była niemal natychmiastowa - w 54. minucie trzecią bramkę dla Wilków zdobył Kacprzak. Było to trafienie numer szesnaście napastnika Wilków w tym sezonie. 23-latek pozostaje samodzielnym liderem strzelców IV ligi gr. wielkopolskiej.

W 64. minucie dla Odolanovii trafił jeszcze Jakub Kłobusek, ale to było wszystko, na co było w sobotę stać gospodarzy. Wilki zwyciężyły 3:2.

Była to trzecia wygrana zespołu Radosława Konieczki z rzędu. Wilki awansowały na dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Kolejny mecz za tydzień - wilczynianie podejmować będą Kotwicę Kórnik.

Odolanovia Odolanów - Wilki Wilczyn 2:3 (50' Karol Krystek, 64' Jakub Kłobusek - 19', 54' Wiktor Kacprzak, 45' Wiktor Mochalski)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Igor Kuźniewski, Kamil Kwiatkowski, Wiktor Mochalski, Patryk Szymaniak, Krystian Robak, Michał Zajączkowski, Adrian Górecki, Marcin Balalja (72' Łukasz Przebieracz), Dominik Jesiołowski (72' Bartosz Domaniecki), Wiktor Kacprzak.