LM.plSportIV liga. Szóste zwycięstwo Wilków, siedemnasta bramka Kacprzaka!

IV liga. Szóste zwycięstwo Wilków, siedemnasta bramka Kacprzaka!

Fenomenalna seria Wiktora Kacprzaka w Wilkach Wilczyn trwa, a beniaminek IV ligi wygrywa szósty mecz. W sobotę drużyna Radosława Konieczki pokonała Kotwicę Kórnik 3:0.

Kotwica Kórnik to jeden z zespołów walczących w tym sezonie o utrzymanie, a z drugiej strony - mających na to utrzymanie duże szanse, bo strata piłkarzy spod Poznania nie jest jeszcze duża. Dlatego sobotni mecz dla Wilków był bardzo ważny, w przypadku wygranej Kotwicy oba zespoły zrównałyby się bowiem dorobkiem punktowym.

Tak się jednak nie stało, wilczynianie wygrali bowiem pewnie 3:0. Już w czwartej minucie goście sami wbili sobie piłkę do siatki. Wilki podwyższyły jeszcze przed przerwą - w 37. minucie na 2:0 trafił Wiktor Mochalski. Po zmianie stron gospodarze przypieczętowali wygraną golem Wiktora Kacprzaka. Supersnajper Wilków się nie zatrzymuje, zanotował właśnie siedemnastą bramkę w tym sezonie i cały czas lideruje klasyfikacji strzelców.

Wilki natomiast zajmują dwunaste miejsce z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Zespół Radosława Konieczki cały czas jest w grze o pierwszą ósemkę, do premiowanych utrzymaniem miejsc traci zaledwie trzy oczka. Kolejne spotkanie za tydzień na wyjeździe - wilczynianie zagrają z Iskrą Szydłowo.

Wilki Wilczyn - Kotwica Kórnik 3:0 (4' Patryk Ostrowski (sam.), 37' Wiktor Mochalski, 50' Wiktor kacprzak)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Igor Kuźniewski, Kamil Kwiatkowski, Wiktor Mochalski, Patryk Szymaniak, Krystian Robak, Michał Zajączkowski (81' Adrian Kamiński), Adrian Górecki (75' Sebastian Bagrowski), Marcin Balalja (61' Bartosz Domaniecki), Dominik Jesiołowski (46' Łukasz Przebieracz), Wiktor Kacprzak.